• Krátkometrážní

Šest směšných (2015)

jo je to prostě sandlerovka, ale Terry Crews jak hraje na klavír svým obřím pérem zvedl tento film u mě na 3*.

Drahokam (2019)

Důkaz, že Adam Sandler umí hrát. Lepší byl kratší konec Director's cut, který je na youtubu, ale i tak je strašně dobře zakončený. Kinematografie je svoje, a příběh opravdu taky jen svůj.

Po životě (2019) (seriál)

s citem vytvořený seriál který sice má humor jen pro některé, ale je reálný a dojemný.

Čtyři lvi (2010)

klasicky britská komedie do extrému

Pottersville (2017)

bigfoot, furries a scénář jak z něčeho na wattpdu. žádná expozice, prostě bordel, ale dobře odvedenej bordel a celkovýmu nápadu se musím smát. vytáhl se z odpadu docela dobře.

Zabiják proti své vůli (2019)

Nejvíc antiklimatický začátek, některý herecký výkony jak z porna, internetovej slang kterej bolí, ale nejvíc podceněný výběr hudby, sandály s ponožkama a celkový vizuál tak dobrý, že je z toho fakt dobrej guilty pleasure.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

natočeno s clonou F99, téměř celej film je CG, každá scéna kde vystupuje člověk je undercrank-nutá jak sviň, barvy jak z komiksu a vyprávění jak od ožralýho strejdy. Opravdu jedinečný film.

Španglicky snadno a rychle (2004)

komedie to není, tragikomedie to není, ale nemí to ani drama, sakra tento film není nic jinýho než sračka

Kanye West: Flashing Lights (2008) (hudební videoklip)

parádní hudba, ne uplně tak parádní vizál, ale pořád plní svoji práci hodně dobře, smůla že video verze je zkrácená verze.

Půlnoční evangelium (2020) (seriál)

krásně naanimovaná, dojemná komedie, která se ale odehrává ve zkutečnosti. emocionální cesta, když se dozvíte že všechny tyto rozhovory se staly, a někdo na to hodil animaci a uplně změnil žánr.