Stopy spravedlnosti (2017)

Moooc pěkný, skoro za 5 hvězd. Má to šmrnc a pěkně to odsejpá, moc hezky se na to kouká.

Suburbicon: Temné předměstí (2017)

Celkem blbina, je to dost nudné to vydržet až do konce. Rádoby umění? Spíš taková slabší černá komedie.

Svět podle Daliborka (2017) odpad!

Výlet do světa mentálů :( (pěkně si k tomu s. Klusák napsal scénář a sehnal i docela slušný obsazení, sice samí neherci ale nakonec to celkem zvládli... jen ten děsivej střih co v tom byl, ten se skoro nedal vydržet) občas to bylo aktivistou s. Klusákem tak naohybané, že se na to nedalo vůbec koukat, ale zadání bylo nakonec zdárně splněno, bohužel k smíchu byl tak maximálně samotný autor :(

Špindl (2017)

Tak něco mezi odpadem a jednou hvězdou. Není co ocenit, tragické herecké výkony, kdy de facto není co hrát, hloupý PP (film pak vypadá jako zbytečně dlouhá reklama na zelené autobusy). Strašně nudný děj. Proč se vůbec točí takové filmy, zřejmě vycpávka mezi dvěma reklamními bloky - za tohle přeci nemůže nikdo v kině zaplatit?!

Taboo (2017) (seriál)

Zatím bombice! Je to krásně depresivní a hnusné - mňam, mňam :)

Temná věž (2017)

Vzhledem k tomu, že jsem četl všechny knížky ze série, čekal jsem te zhuštěný ejakulát mnohem horší... ale kupodivu se na to celkem dalo koukat. Bohužel se z toho stala spíš pohádka pro náctileté a skoro všechno kouzlo se vytratilo... škoda. Díky alespoň za naprosto skvělého Matta McKonaGeje. Jednou to stačilo, lepší průměr.

Temný Kraj (2017) (seriál)

Detektivka pro děti, nikdo dospělý tomu nemůže přece uvěřit. Naivní hovadina pro lehce retardované.

The Wall (2017)

Ale přátelé moji, to vůbec nebylo špatné... příjemné překvapení se zajímavým koncem :) doporučeno k pokoukání.

To (2017)

Docela to není až tak marný, těším se na pokračování po 27 letech... (kdo četl, ví)

Trench 11 (2017)

No nejni to super úplně mega blbý, jednou se to dá... ale zase to není ani průměrný.