Znamení (2002)

Tzv. napínavé filmy mě vždycky po chvíli nudily. Shyamalan točí napínavé filmy. Přemýšlivé. Technicky na slušné úrovni. K uzoufání nudné.

8. míle (2002)

Hudba me nikdy nezajimala, je mi prakticky jedno co slysim, jen kdyz je to trosku rytmicke. Hudba je proste jen kulisa (obvzlaste rap svym pohodovym tempem). O Eminemovi vim jen ze je raper a matne si vybavuju jeden jeho song. Film byl celkem v pohode, jen prvni pulka je malinko nudna, ale je vyvazena dobrym koncem.

Yi chu ji fa (1991)

Známé jako Point of no return. Sammo Hung hraje prosťáčka, co se stane svědkem vraždy policisty. I když se mu nejdříve svědčit nechce, tak je donucen, což se zabijákům zrovna nehodí do krámu..

Joey (2004) (seriál)

Jen doufam, že to bude mít MAXIMÁLNĚ 3 série

Kill Bill (2003)

Nabušenej film se zvládnutou režií a choreografií akčních scén. Jo mimochodem existuje verze, netušim, jestli se prodává u nás, kde nejsou černobílé přechody. Doporučuji, protože to tolik neruší a je to lahůdka koukat na žlutě oblečenou Umu, jak kolem ní stříkají gejzíry rudé tekutiny :-). Líbilo se mi víc než dvojka. Možná

Maltézský sokol (1941)

Nejedná se zrovna o strhující film, ale tak nějak se zareje pod kůži...

V (1984) (seriál)

Kdysi dávno v jedné televizi (byla veřejnoprávní, ale už nevím jak se jmenovala - možná F1) dávali po nocích seriál o invazi mimozemšťanů a o boji proti nim. Dávali to strašně dlouho a já nebyl ještě zrovna nejstarší, ale bylo to o letních prázdninách. A tak jsem se na to díval. Byl jsem z toho uplně mimo. Dost to na mě zapůsobilo a je to jedinej seriál, kterej si pamatuju před Akty X. Nevim jestli to bylo dobrý, ale mě to přišlo naprosto úžasný a nepřekonatelný. Dodneška mam někde schovaný výstřižky z televizních programů s hrdiny seriálu.

Bojová umění Shaolinu (1986)

Staromódní kung fu mlátička, ale nadupaná. Je vidět, že ty maníci (herci :-)) fakt něco umí.