Šest výstřelů (2012)

Chybí mi tam více kontaktních soubojů, ale i tak....na jedno shlédnutí to opravdu není špatný film.

Cheongchoonmanhwa (2006)

Krásný film, který mě osobně potěšil hlavně absencí záporné postavy.

2 zbraně (2013)

Parádní akce, veliká sranda. Washington a Wahlberg k sobě skvěle pasují. Pecka.

Wolverine (2013)

Až na ty chyby to ušlo. Já měl zato, že Logan má celou kostru z adamantia, kde najednou vzal kostěný drápy, to nechápu. Taky když ztratil schopnost hojení, musel by neustále krvácet z rukou, když drápy vytahoval. Když vám takové věci kazí film, nemůže vás to těšit. Nehledě na to, že by se to v případě této postavy stávat prostě nemělo.

Thor: Temný svět (2013)

Druhý díl je o poznání vtipnější. Loki hlásí jako o život a strhuje an sebe veškerou pozornost. Akce nadupaná a režijně zvládnuté. Není to lepší než první Thor, ale na stejné úrovni to jistě je. Ovšem mínus by tu bylo ...absolutně zbytečné 3D. Ty brejle jsem měl jen aby postavy nebyly rozmazané, jinak to bylo zbytečné. Nevyužité. Totálně nevyužité.

Gamshijadeul (2013)

Není to tak dobré jako původní film Eye in the Skye, ale snaží se mu to přiblížit. Realistický look a kameru vystřídala stylovost a akce. Cameo Simona Yama, který hrál velitele v Hong Kongském filmu, velice potěšilo.

Domabaem (2006)

Herci byli vybráni skvěle. Oba krásní a sympatičtí. Film je také moc krásný, ale přestože věřím na UFO ....konec byl přepálený. Symboliku bych uvítal více, protože Korejci jsou mistři tragické romantiky. Ale i tak bych si troufnul tvrdit, že nebudete litovat.

Red 2 (2013)

Nevěřil jsem, že je to možné, ale tohle je ještě zábavnější než první díl. A to hlavně díky fantastickému Malkovichovi.

Minyeoneun goirowa (2006)

Poselství pro obě sorty. Tlustí...když nebudete makat, nebudete mít z toho výsledku tak velkou radost. Krásní...nechovejte se jako idioti.

Welkeom tu Dongmakgol (2005)

Výborný, vyjímečný a hlavně překrásný antiválečný film, který oplývá vyváženou kombinací humoru, dramatu, napětí i akce. Budete se smát, budete naštvaní, budete plakat. Dokonalost v každém záběru.

Časové pásmo bylo změněno