Vraždy podle Solveig: Fjord smrti (2016) (TV film)

Detektivka, která se z průměru vymyká třemi přednostmi: atmosférou Islandu, volným dějem, který příběh umocňuje, a věrohodně ztvárněnou hlavní postavou. Časově na ni navazuje Němá svědkyně.

Vraždy podle Solveig: Němá svědkyně (2016) (TV film)

Detektivka, která se z průměru vymyká třemi přednostmi: atmosférou Islandu, volným dějem, který příběh umocňuje, a věrohodně ztvárněnou hlavní postavou. Časově navazuje na předchozí Fjord smrti.

Na nože (2019)

Kvalitní detektivka klasického střihu. Žádné psycho ani sériové vraždy, stačí jeden nebožtík a promyšlená zápletka. Skvělí herci a trochu humoru na závěr.

Vánoce v Grand Valley (2018) (TV film)

Film jako stvořený pro odpočinutí po vánočním shonu. Novodobá červená knihovna řeší prosperitu podnikání a ženskou emancipaci. Sympatičtí představitelé, hezké scenérie a samozřejmě šťastný konec v podobě nalezené lásky a návratu ke kořenům.

Beznadějný romantik (2016) (TV film)

Romantická komedie o tom, že romantické komedie jsou k ničemu. Bohužel i tahle je toho důkazem.

Návrat do Vánoční zátoky (2018) (TV film)

Uvěřitelný příběh o rodinném usmiřování ve vánočním čase. Sympatický dabing.

Sedmý syn (2014)

Celkem hvězdné obsazení, ale s nevyužitým potenciálem. Pro mě trapný pokus o fantasy.

Obr Dobr (2016)

Chce to víckrát vidět, než přijdete na chuť. Upovídané, či spíš užvatlané. Skvělé scény na královském dvoře a se zlými obry.

Partička (2011) (pořad)

Ordinuji jako všelék na starosti a smutky. Samozřejmě ne každý den je posvícení, ale talent, vtip a pohotovost čtveřice improvizátorů a jejich hostů vysoce převyšuje běžný průměr. Kdo z nás to umí? Škoda absence Ondřeje Sokola, ten dokázal zvedat a překonávat laťku. Poslední dobou jsem sérii z Primy přestala sledovat. Suchánek svou zdržovací taktikou a otráveným chováním jen irituje. Geňa vypadá vyčerpaně. Asi by to měli zabalit nebo se zamyslet, jak lépe bavit.

Až na Severní pól (2015)

Skvělá zábava pro malé dobrodruhy. Exkurs do nepříliš známé carské historie, poutavý příběh o statečnosti. Výborná animace.

Časové pásmo bylo změněno