Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Začnu s tím dobrým a to jsou krásně natočené záběry, neskutečná atmosféra a vynikající herecké výkony. Film má dobré budování děje a ukazuje nám toho opravdu hodně a vypadá to přirozeně. Všechny emoce a vztahy postav jsou sice někdy až moc zamotané, ale většinu času jsou uvěřitelné a zajímavé. Bohužel, ale na mě je film trošku moc dlouhý a v kině už mě bolela zadnice od dlouhého sezení to je pro mne bod úrazu. Bylo fajn vidět, že se tam ukázal i Brendan Fraser (škoda, že jenom na chvilku, ale i tak to zahrál dobře).

Saw X (2023)

Saw X má opravdu žaludkem hýbající scény a peckovou hudbu, ale bohužel ne vše je dokonalé a tenhle film podle mého názoru má slabší konec. U některých obětí dokážeme cítit nenávist a u dalších zase lítost. Zde mi přijde, že se film hlavně zaměřuje na Johna a Amandu a ne na oběti. Suma sumárum čekal jsem to o něco lepší, ale i tak to není nejhorší horor, co jsem viděl a koukat se na to dalo (jakžtakž).

Hunter x Hunter (2011) (seriál)

No, nevím, kde bych začal. Anime jako takový je dobrý. Pěkná animace, skvělá hudba a výborné postavy. Přibližně prvních 50 dílů jsem si užíval a pociťoval jsem z toho opravdu promyšlený a živý svět, ale najednou se něco zpomalilo a já vyhořel. Posledních 12 epizod bylo strašně nudných, ale vždy to zachránil třeba i jediný dobrý moment. Líbí se mi, že hlavní postava není žádný vyvolený nebo nejdokonalejší. Je to jenom malé ubrečené dítě, které chce poznat tátu.

Berserk (2016) (seriál)

Po převážení a srovnání s Berserkem z roku 1997 je to fakt bída. Ta 3d animace je STRAŠNÁ HRŮZA TFUJ TY VOLE (Alespoň v první sérii)!! Zde je dobrý jedině příběh a soundtrack jako palec nahoru za tohle. Ve druhé sérii byly epické scény, kde Guts máchnul dvoumetrovým mečem a končetiny jen lítaly. To bylo slušný, ale zbytek achjo no.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

No nevím. Musím říct, že jsem nic neočekával, ale tím asi lépe... Film je u mě ok, protože koukat se na to dá, i když ten konec byl na mě trochu moc šílený. Ale musím ocenit Harrisona Forda, že i v tomto věku dokáže hrát ve filmech. A někdy mě zaráží plot armor hlavní postavy.

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Film je naprosto skvělý! Totálně žeru různé varianty spidermanů z jiných vesmírů. NAPROSTO DOKONALÉ. Postavy se posouvají ještě dále a více si je dokážeme oblíbit. Vždycky když se objevil O 'Hara tak jsem měl husí kůži a mozek jásal nadšením, kterou způsobila fantastická akce. Musím pochválit jednoduchou, ale výbornou zápletku. Líbí se mi, že se Miles objeví na místě, kde si myslíme, že se se všemi skamarádí a všichni ho pochopí, ale pravda je jiná, protože je zde rozdílný pohled na onu věc. Animace perfektní o tom se nedá ani bavit, protože miluju práci s barvami a někdy i jiným stylem animace. První film mě potěšil a druhý naprosto odrovnal a nemohu se dočkat třetího. Konec mega!

Banda - Co já vím (2020) (epizoda)

5 hvězd okamžitě. Antony Starr předvádí jeden z nejlepších hereckých výkonů, co jsem kdy viděl a roli psychopata hraje naprosto perfektně a musím také pochválit Karla Urbana, kterému jsem smutek a nenávist v očích neskutečně věřil. Jinak díl šílenej a rozjetej neskutečným tempem.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Trvalo mi dlouho dokoukat tenhle seriál a nelituji. Seriál mě chytl už v prvním díle a já chtěl vidět víc. Avšak po 8 sériích přišlo vyhoření a já si dal dlouhou pauzu od sledování. Dnes jsem to dokoukal a už kvůli respektu, který chovám k Robertu Kirkmanovi za komiks Invincible, jsem se rozhodl si seriál přidat mezi oblíbené. Vystřídá se zde spousta postav, takže si minimálně pár z nich zamilujete, ale o to víc budete brečet, že zrovna daná postava zemřela. U mě to vyhrál Abraham a Negan ( Celkem divný ). Z epizod je tu veliký výběr a za mě je nejlepší epizoda S10E22 Tady Negan ( Bulel jsem ). Suma sumárum podtrženo sečteno je to kvalitní seriál, který by mohl být kratší.