Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

,,Zábava" asi jen pro ty, co se doma opravdu hodně nudí a ještě nikdy neviděli alespoň trochu solidní herecké výkony v alespoň trochu průměrném filmu.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Každý díl sice není úplně 100procentní, ale i ta je to skvělá zábava, která mě pokaždé srazí na kolena. Mimořádně povedené byly např. ty díly, v nichž se řeší ,,hnědý tón", hrozné hlídání Cartman Chelly Marshovou, nebo svatba ,,Šéfa" se Sukubou. No uznejte. Nezozesmál by vás Eric, který pořád opakuje ,,kurva drát", nebo Kyle Broslowski, kterému se zase všichni smějí proto, že je Žid, nebo mumlající Kenny, který v každém díle nějakým originálním způsobem umře a jeho věrní kamarádi k tomu řeknou jen: ,,Zabili Kennyho, parchanti!"?

Simpsonovi (1989) (seriál)

Já se ani nedivím, že je to tak populární. Vždyť on stačí pouhý jeden díl a hned si musíte Simpsonovi zamilovat! Bude mi hodně líto, až to ČT1 přestane vysílat.

Frida (2002)

Hayeková konečně ukázala, že umí hrát. A umí hrát dobře, stejně jako Alfred Molina. A výsledek jejich krasoherectví je dojemný a krásný obraz (totiž film).

Temná zákoutí (2000)

James Gray je hodně zajímavý řežisér. Nejdříve si do filmu dá pár vynikajících herců (Theronová a Phoenix) a pak z toho fimu udělá nudu, která vážně neumí zaujmout ničím, než těmi herci. Tady je to ale trochu málo..

Není úniku (1998)

Opravdu to začíná hodně slibně. Dokonce i vtipně, ale od chvíle, kdy umře Amanda, to nějak ztratí šťávu. Ale když opravdu nemáte co dělat, tak je dobrej ani tento film.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Stává se málokdy, že by dvojka překonala jedničku. Tady se to stalo. Arnie se tentokrát bije za tu dobrou stranu a Linda Hamilton je ještě o něco přesvědčivější, než ,,minule". A ve chvíli, kdy do filmu vstoupí PERFEKTNÍ Robert Patrick se z Dne zúčtování stane klasika.

Terminátor (1984)

Asi jediný film (nebo spíš jediná trilogie), kdy Arnold odvedl opravdu dobrý herecký výkon. A smekám klobouk před Jamesem Cameronem, protože tohle se každému nepodaří. Dala bych i pět *, ale v porovnání s dvojkou...

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Tohle že byl ten Jim Carrey, kterej ze sebe umí dělat jenom šílence typu Ace Ventura? Ano byl. A byl skvělej, stejně jako Kate Winslet. I přes to je tu ale víc podivnosti než by se slušelo...

Lupiči paní domácí (2004)

Není to dokonalá komedie, ale J.K. Simmons, Marlon Wayans, nebo Tzi Ma to bohatě vynahradí. A tak šílený finále se jen tak nevidí!