• Krátkometrážní

Creed (2015)

No ! .....spoločných znakov a ich menovateľov s pilotným Rockym tu bolo viacej než dosť, taktiež potrebného amerického sentimentu, patosu a naivity. Ale komu to vlastne vadí?! Ruku na srdce, všetky pokračovania boli vlastne tak trochu za vlasy pritiahnuté a rovnako to žerieme, tak ako som terz žral nového Baby Creeda.

Room (2015)

Slovné spojenie a filmový podžáner ,, komorná dráma ,, , dostáva nový rozmer :)

Správnej dres (2015) (TV film)

Má to svoje vady na kráse, veľa klišé, Mádlova paranoia bola na tenkej hranici s trápnosťou, plus ďalšie ,,fauly a zakázané uvolnenia,, . Odvrátime sa ale od rubu a prejdeme k lícu je to pohodovka u ktorej na všetko okolo zapomeniete a hodinka a pol trvá krátko a spokojnosť s úsmevom na tvári pri konci bude malou odmenou.

Navždy spolu (2012)

Ale áno, prečo vlastne nakoniec tento film posielať do večných lovísk iba z faktu, že sladkosť mala vrchnú hranicu?! Pre zamilovaných a dievčatá, ktoré ešte veria nezištnej láske sa to bude veľmi páčiť.

Na návštěvě (2015)

Halelúja ! Viktoria ! Snáď je to ,,znamenie,, , že sa vracajú v Shyamalanovi staré dobré časy. Po prívale food footage-sračiek, konečne film, ktorý nerobí tomuto podžáneru ostudu. Taktiež dúfam, že náš indický tvorca už to prestal brať a z jeho posledných menu kde servíroval halucinogénne lysohlávky na kari premení svoj jedálny lístok na klasický krvavý beef steak.

Parádně pokecal (2014)

Bol raz jeden človek a ten sa volal ,,bari68,,. Raz dostal nápad, ale zároveň mal veľkú a neoblomnú chuť študovať réžiu. Tak natočil ,, film,, poslal ho na FAMO no a oni ho ....... tam nezobrali. Tak dotyčný pochopil, že nie je až taký borec aký si myslel, ale taktiež už chápe , že kritizovať je ľahšie ako niečo natočiť. Pokiaľ ale som v tejto úlohe ,,pisálka,, , ktorý má kritoizovať, tak píšem, že toto by obstálo max. na polročnej semesternej práci, ale nie ako celovečerák. ...............Tak teraz niečo málo filmu: Kecy, kecy, kecy.... to tak málo v kocke o tomto filme.

Andílek na nervy (2015)

????? ... Vlastne ma ani nenapadajú na toto obludárium nejaké slová.

Marťan (2015)

Toto Ridley vie, toto je jeho parketa. V tomto filme použil vlastne takmer všetko z jeho repertoáru od vizuálnej stránky až po celkový dôvtip, ktorý film obsahoval. Dej a celková atmosféra diváka pohltí a príbeh tak má fantastický spád. 4,5 hviezdy.

Karate Kid (2010)

Jasné, celkovo je to trochu pritiahnuté za vlasy, pár klišé sa taktiež nájde, ale dobre sa na to pozerá, nenudí, vlastne aj celkovo baví. Je to trochu taký exkrement zabalený v zlatavej fólii.