Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Trochu opakujúci sa, no veľmi zábavný seriál na nudné večeri.

Bokusacu tenši Dokuro-čan - Season 1 (2005) (série)

Seriál ktorý vás občas nenechá dýchať. Škoda že sa vtipy trochu opakujú a príbeh je totálne debilný. Bavil som sa dobre.

Oručuban Ebiču (1999) (seriál)

Extrémne vtipné. Originálny druh humoru, aký u nás len tak ľahko nenájdete. 5*

3:15 zemřeš (2005)

1.polovica: celkom zaujímavá ducharina s dobrou atmosférou. 2.polovica: nudná naháňačka s debilným koncom. Sklamanie!!!

Choking Hazard (2004)

Film bez hlavy a päty. Nulový príbeh a veľmi málo humoru. 2* len za to že som sa až tak nenudil a občas zasmial.

Hale and Pace (1988) (seriál)

Poznám veľa ľudí čo pri tomto seriálny nevydržia ani 5 minút. Hale a Pace majú veľmi osobitý humor pre menšiu divácku škálu, ale tí čo do nej raz spadnú, zostanú tam navždy.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Krásne skĺbenie drámy a komédie. Len o málo snímkoch sa to dá povedať. Herci sú veľmi presvedčivý, humor (čo som nečakal) vtipný, dej originálny, čo viac chcieť ?

Sousedské peklo (2006) (TV film)

Film napínavý ako posedenie na záchode.

Tokyo Gore Police (2008)

Over the top brutalita najväčšieho rázu + nechutnosti prvej triedy tvoria zábavné dielo, ktoré ale pobaví asi len pánske publikum. (no možno nie, ale schválne to skúste pustiť svojej priateľke/žene v piatkový večer) Dal by som 5 nebyť do očí bijúcich chýb. Film ktorý sa neoplatí pozerať sám. Dúfam že TGP 2 bude aspoň rovnako zábavné.

San geng 2 (2004)

Každý film je úplne odlišný od toho predchádzajúceho. Môžem povedaťm že všetky tri sú o triedu lepšie oproti všetkým hororom, čo vychádzajú v dnešnej dobe. Celkové hodnotenie je nižšie, ako to býva už zvykom u poviedkových filmov, no nenechajte sa odradiť a určite neoľutujete.