Vřískot (1996)

1021. hodnocený film: Po shlédnutí tohoto snímku a zároveň prvního ze série "Vřískot", musím uznat, že se rozhodně jedná o povedený nápad, kdy pod rouškou masky se schovává neznámý člověk, který chce zavraždit mladou a krádnou Sidney. Ta je dcerou ženy, kterou právě tento vrah kdysi zavraždil. A nyní čeká Sidney, aby i ona vzdorovala pokusům, kdy jí bude usilovat násilník o její život. V tom jí má pomoci i její manarád policajt Howei a krásná redaktorka, kterou ztvárnila Courteney Cox. Skvělá atmosféra, bezva zápletka a ještě lepší rozuzlení. Navíc Neve Campbell je hezká ženská, která chytne spoustu diváků. 4* jsou ale i tak skvělým hodnocení, pro tuhle hororovou komedii. 4*

Příběh Wendella Bakera (2005)

1020. hodnocený film: Jak už to tak u mě bývá, tak prostě chci vidět pokud možno každý film s mým oblíbeným hercem - Owenem Wilsonem. Jenže v tomhle případě hraje Owen druhé housle, neboť se právě jeho bratr Luke prezentoval jako hlavní postava filmu. Komedie je to však naprosto průměrná a vy jen koukáte na to, co jste již několikrát viděli. Sice se párkrát zasmějete, ale když tahle dvojice začne prodávat pasy ilegálním přistěhovalcům, spíš se jen modlíte za konec. Nebyl to rozhodně špatný film, byly už i horší, ale příště v tomto případě dejte na hodnocení filmu. 3* jsou maximem, které já tady nabízím. 3*

Osudový dotek (2004)

1019. hodnocený film: Ačkoli Ashton Kutcher zdaleka nepatří k mým hereckým favoritům, jednoznačně se mu ale nedá upřít herecký majstrštyk ve filmu "Osudový dotek", který mě doslova dostal. Nedovedu si vybavil snímek, který by tak moc útočil na smysli diváka a nevěděl, co je skutečnost a co je jen odbočka ve filmu. Navíc zde hrála překrásná Amy Smart, ze které jsem naprosto paf a je jen škoda, že ještě s výjimkou "Dálnice 60" ji nemůžeme ještě vidět v nějakém dalším kvalitním snímku. Je nejen krásná, ale i vynikající mladá herečka, která by si zasloužila více prostoru. Snímek má skvělý příběh, který okmažitě chytne a vy jen zíráte s úžasem, jak jen mohl tohle někdo vymyslet... Navíc ten závěr, který mě skutečně dostal a doporučuji navíc i titulní píseň od Oasis. 5* je proto samozřejmých a pokud mohu jen doporučit, shlédněte též další 3 alternativní konce na youtube, které jsou též zajímavým zpestřením. 5*

Na doraz (2010)

1018. hodnocený film: Herce jménem Zach Galifianakis jsem sice poznal teprve s jeho počinem ve filmu "Pařba ve Vegas" a od té doby jsem si jej asi zamiloval, protože je neskutečně vtipný a patří k málu herců, na které stačí pohled a už máte na tváři úsměv. Nejinak tomu bylo i u příležitosti shlédnout tento snímek, kdy se společně s Robertem D. juniorem vydává na cestu za jeho ženou a dělá mu při tom společníka. Skvělé zápletky na sebe nedají dlouho čekat a vy se bavíte a smějete se. Nakonec přijde i pár vážnějších chvilek, které tato dvojka skvěle zvládne. Suma sumárum mi to dává perfektní film na letní večer a 5* k tomu navrch. 5*

Auto je zbraň (2003)

1017. hodnocení: Dan Landa jako novodobý mecenáš už vystupoval několikrát a někdy je jeho role příjemná, ne však moc v tomto případě, kdy působí jako rádce bezpečné jízdy spolu s Romanem Krestou, který je jinak namachrovaný až na půdu, protože je to přece několikanásobný mistr ČR v rallye. Už jsem ale i viděl horší pokusy a konečně mohou tak diváci vidět v roli školitelů lidi, kteří to s volantem skutečně umí. 3*, protože jen těžko tohle může aspirovat na nějaký hit. Určitě ale dobrý počin. 3*

Sabaton - Live At Wacken (2008) (koncert)

916. hodnocený film: Poslední dobou mě tenhle švédskej metal baví moc a je toho i důkazem to, že krom všech CD, jsem musel sáhnout i po jejich záznamu z koncertu ve Wacken. Skvělá práce s publikem, výborný hlas zpěváka naživo a téměř k nerozeznání od studiových nahrávek. Takhle má vypadat muzika, kde se zpěvákům neupravujou hlasy. Navíc mají perfektní vydeoklipy a to se cení. 5* a není co vytknout. Jen to, že bych si přál být někdy taky na jejich koncertu. 5*

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

1015. hodnocený film: Člověk by si řekl, že ho po shlédnutí předchozích dílů a se stále omílajícím se završením celé série, dočká vynikajícího filmu s ohromným příběhem. Jenže ouha, chyba lávky. Nejsem typickým požeřačem fantasy filmů pro mládež, ale filmy s čarodějnickým učněm se mi skutečně zalíbily. Byl jsem se všemi předchozími filmy spokojen a s některými dokonce natolik, že si zasloužily i 5*. Nyní si ale nejsem zcela jist, zda se skutečně těším na úplný závěr celé ságy. Podle mě nebude moct totiž ono "finále" moct co čerpat právě z tohoto dílu, protože je to jen dlouhatánská rozbabrávačka, která má sice skvělou hudbu a dokonalé kostýmy, ale to má dneska dost filmů. Příběh je totiž dosti bídný a vůbec nepřináší pro diváka nic nového. A to ani pro fanouška... Příběh je totálně provařenej a některé vtípky, jako když je na plátně najednou asi 8 krát Harry Potter a každý má hlas svého původního majitele..., prosím vás, to si snad děláte ze mě prdel? Trapnost... Nevím, ale i když se těším na poslední část celé téhle čarodějnické skládačky, stejně si myslím, že to asi nebude žádnej zázrak. Tohle mě skutečně moc zklamalo a jen s odkázáním na předešlé díly dávám 3*. Tohle se udát na začátku celé série, tak by to byl docela propadák a určitě by to nemělo takové pendum pokračování. 3*

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

1014. hodnocení: Tenhle typ pořadu vystřídal už takové množství podob, že už to nemůže nikoho překvapit. Jen se pak divíte, co se zase v televizi ukáže za individua a vy se tím bavíte. Přesně o tomhle je televizní zábava, ale musí to být vkusný. Ne ujetý a je zase upnutý. 1* je maximem, který můžu dát. 1*

Šéfka (2011) (pořad)

1013. hodnocený film: Původně jsem si myslel, že půjde o solidní projekt, který by mohl být zajímavý. Ale už přítomnost a nafoukanost Nory Mojsejové a její ubozí pomahači (alkoholička a zkrachovalá Ivana Christová, přecitlivělý a rádoby přísný homosexuál Libor Šula) to naprosto zabily. Navíc pak skutečně trapné úkoly nemohly znamenat nic jiného, než stažení z televizních obrazovek postupně z české i slovenské televize. 1* si akorát tenhle "pšouk" zaslouží za svou přítomnost "honibrka", který mě držel u obrazovek a slovenského "Jánošíka" Zollyho, dokud i on nezmizel z krabičky, ve které se mihotají obrázky. 1*

Máš minutu! (2011) (pořad) odpad!

1012. hodnocený film: Opdorný pořad, rádoby show, ve které se človek ztrapňuje a roztáčí toaleťák, dělá bubliny nebo si močí pod brýle. Odpad je jediné možní řešení pro tuhle již dávnou bez nápadů dvojici Suchánek - Genzer. Odpad!