• Krátkometrážní

Náš domov (2010)

Podobné téma mi není cizí, zde je ale zpracováno ve stylu jehovistických letáků, což mě sere.

Det okända. (2000)

Je to zde pod tagem označeno jako found footage, ale není to found footage. Asi někoho zmátla třesoidní kamera. Tento omyl mi ale pranic nevadí, neb zapříčinil mé zhlédnutí filmu, který by mně jinak patrně unikal. A to by škoda, páč jsem se bavil (bál) velmi slušně. 75%

Mischief Night (2013)

Díky holce, která hraje hlavní part, je to koukatelné, i když poslední čtvrtina je už jenom scénáristický hnůj. 55%

Skinwalker Ranch (2013)

Paranormal Activity meets Čtvrtý druh. Oba tyto kousky to u mě měly za dvě hvězdy a zde tomu nemůže být jinak, páč nuda střídá nudu.

My Gimpy Life (2011) (seriál)

Lidi jsou různý svině, ale aby hromadně jebali na vozíčkáře, kterej se snaží projet v restauraci ke svýmu stolu (viz jedna z epizod), tak daleko jsme naštěstí ještě nedošli.

The Online Gamer (2009) (seriál)

Až bude někdy probíhat anketa o nejodpornější a nejtrapnější hlavní seriálovou postavu, už mám svého favorita.

The Legend of Neil (2008) (seriál)

První dvě série za pět hvězd, třetí místo strhujícího finiše jenom paběrkovala úžasnost předešlých dílů. Celkově ovšem velmi vítaný zážitek. 80%