Pařba v Bangkoku (2011)

Děj vcelku odsejpal, žádná vata. Přijemně thajské, hezké využití reálií. Dobrá oddychovka.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Tak těch vtipných momentů využívající potenciál charakterů tam pár bylo. Prostředek mě přijde takový hluchý. Ale je to prostě další GoG. You are ugly!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Asi možná mě to zastihlo v ten správný moment života. Zní to dost pateticky, ale co.

Čan lang (2015)

Jo, to bylo špatný i v rámci žánru. A to mě ani nevadí silný tah na patriotismus, to ne, ale je to prostě strašná nuda. Jsem zvědavej na druhej díl.

Nejkrásnější místa světa (2009) (seriál)

043 Izrael - Hodně podprůměrný dokument. Část sestříhaná ze záběrů z pohlednic. Záběry co bych opravdu čekal a měly by smysl chybí. Nesmyslné balastní informace typu: "Město nabízí kavárny, hotely, hospody...". Nízká informační hodnota. 096 Kambodža - Faktické chyby. Místy nesmyslný, nedomyšlený komentář. Tohle nemohlo dát moc práce. Opravdu poslední díl na který se koukám.

Moskva slzám nevěří (1979)

Pustil jsem si to jednu zachmuřenou neděli jako povinný film k učení ruštiny a nečekal jsem, že mě to bude i bavit.

The Infidel (2010)

Některé části úsměvné, na "komedii" slabé. Ale vcelku příjemně napsáno.

Star Trek: Discovery - Návrat Klingonů (2017) (epizoda)

No tak si to rozebereme. Nejdříve si položte otázku, dívali by ste se kdyby se to nemenovalo Star Trek. Ani náhodou. Celé je to genericky unylé. Bez nápadu, bez atmosféry. Silně z to smrdí snahou vydojit z fanoušků brandu trochu keše, ty sežerou přeci všechno, že. Strašlivé dialogy. Strašně obsazené role. To už v americe došli herci? Od půlky mě držela při životě myšlenka, že by mohli všichni umřít a v jejích stopách pokračovat jiná loď. Jako fan-film by to asi ušlo. Uvidíme další díly, ale když se vyloženě nutíte podívat na další díl, achjo :-/

Muž, který poznal nekonečno (2015)

Matematika mi není cizí. Nevěděl jsem tedy co přesně kluk dokázal a teda mě to dějově trochu více táhlo. Chvílema jsem se i trochu nudil. Ale hádám, že když si člověk nezažil kolečkem věta-důkaz-věta-důkaz tak asi neví jaká je to radost si trochu zaindukovat.

Raw (2016)

Že by mě to vyloženě šokovalo, to se říct nedá. Ale nebylo to zlé. Provedení úměrné nápadu.