Deadpool 2 (2018)

Potěšila zbytečně nevyhoněná zápletka oproti prvnínu dílu, alespoň ta která se jela většinu filmu. Kupodivu i dvojka srší nápadama. Deadpoolův tým, nový typy mutací.

Metro (2013)

Mám rád metro, takže minimálně kvůli tomu kde se to odehrává mě to bavilo. Od půlky to trochu ztratilo šmrnc a lehce se mi zdálo, že i scénarista taky nevěděl kudy kam.

Jednorozený (1990)

Spíš si představte, že to celý stříháte... Vážně - o tomhle filmu budu přemýšlet celý víkend. Líbí se mi popis co jsem našel na netu: "Nejstrašnější filmová báseň všech dob."

Poslední bohatýr (2017)

Dávám pět kvůli tomu jak mě to překvapilo. Zajímavé nápady, včetně přesahu k novým technologiím.

Padesát odstínů svobody (2018)

Do kina mě přemluvila kamarádka co neměla s kým jít. Je tu znát až inženýrská pečlivost ve všech aspektech, tak aby film myšlenkově uspokojoval dámské publikum. To sme tak nějak čekali. Co mě překvapilo, tak nulová snaha čimkoliv zaujmout pánské publikum. Mohl bych to více rozebrat, ale pokud je hlavní hrdinkou slečna co si vzhled ničí ofinou, tak asi není třeba pokračovat. Překvapili mě sexuální scény, které jsem čekal perverznější. Tedy největší masochismus spatřuji v tom, že muž udělá své ženě radost a jde s ní na tento film do kina. Ale když natím celkově přemýšlím, tak sem se vyloženě nenudil.

Černé zrcadlo - San Junipero (2016) (epizoda)

Uau, tak to bylo hodně dobré. Výborný nápad. Ať si říkám, že mě to nikdy nenapadlo. Po dokoukání zachovlao takový přijemný optimistický pocit.

Spacewalker (2017)

Moc dobré. Trochu mě to nutí srovnávat s Gravitací. Tady to bylo o něco prostší, ale neméně napínavé. Vizuál tedy trochu méně líbivější, ale Vremja si zachovává dobovost a hlavně je dle skutečnosti.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Na začátku sem měl pocit, že to neodsejpá jako první díl. Naneštěstí jízda nápadu po chvíli začne. Spousta kousků do sebe zapadá a dokonce to dává i smysl. I hlavní záporák je výborně vymyšlen. Bavilo.