• Pohádka

Souboj Titánů (2010)

Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekala, ale nejspíš to bylo tím, že jsem to viděla až doma ve 2D. Jinak to byl víceméně průměrný film, občas horší občas lepší ale dobrý tam byli celkem 4 věci- první z nich byla parodie na sovička, druhou byly ty příšerky s modrýma očima( i když vypadaly jak ukradený z novýho star treku), třetí co se mi opravdu líbylo byla socha lukostřelce a co bylo opravdu hodně povedené byla medůza a právě díky ní dávám tři hvězdičky.

Náš vůdce (2008)

Tento film je druhou pověstnou výjímkou, která potvrzuje pravidlo. Je naprosto dokonal a konec v posluchárně tomuto filmu nasadil korunu.

Glee (2009) (seriál)

Zatím jsem vyděla pouze 2 dílí druhé ředa, tak třeba až to zkouknu od první hodnocení změním.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Zrovna dvakrát nemusím ani horory a ani zombíky, ale hororové serialy se mi kupodivu líběj a tenhlek je(zatím soudě pouze podle 1. dílu) pro mě jejich hvězda. Doufám, že ani další díly budou stejně dobré a že po úžasné jedničce nazačne kvalia klesat

Andělé a panny (2007)

Líbilo se mi to, nepovím vám proč, ale líbilo.

Kick-Ass (2010)

Ano je to záležitost pro pubertáky, ale úžasná a na konci mě to vzalo víc než kdejakej doják.

VyVolení (2005) (pořad)

Hodnotím poze první řadu, zbytek sem již nesledovala.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Občas, když jsou v talentu reklamy, tak si zapnu novu, jako například včera. Jediný dojem, který to ve mně zanechalo, je asi tento: Všichni(rozuměj porota a Mareš) se snaží být za každou cenou, každou větou, neustále tak zábavní, až je to trapný.

Chytrá horákyně (2009) (TV film)

a tak se stalo, že němci v roce 2009 objevili pohádku, která u nás byla zfilmována před více jak 20 léty a to ještě s humorem

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Film jsem si pustila aniž bych dopředu věděla do čeho jdu, netušila jsem ani v jaké zemi jej natočili. Postupně mi docházely tyto skutečnosti : je to inspirováno Tarantinem, je to o lidech umírajících na rakovinu, je to komedie, jé ono je to německý. Ale i přes to, že je to německá komedie o lidech umírajících na rakovinu tak je tento film úžasný. Tento film jen dokládá, že výjmka potvrzuje pravidlo, protože i z hrozné německé kinematografie může vzniknout takto úžasný film