Tajemství jejich očí (2015)

Hodně průměrná krimi se zajímavým scénářem a ještě zajímavějším obsazením. Když nepočítám seriálové herce (což je milé překvapení) tak Nikol a Júlie na svůj věk zahráli slušně. Za pár měsíců nebudu vědět o čem to bylo, asi tak. 47%

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Nic převratného se nekoná, super efekty, pár vtípků a opět výbornej Eddie, za něhož dávám hvězdu navíc. Samozřejmě fanoušci HP uchcávají blahem při každé zmínce o Brumbálovi nebo jiných odkazech na HP. A Johnny Depp......no comment :-) 71%

Saulův syn (2015)

Upřený pohled a němá tvář hlavního protagonisty jsou fakt dobré, ale ten styl kamery, ikdyž je to asi dobrý nápad mi moc neseděl. Bylo znát, že se v pozadí děje spousta důležitých věcí a že si kompars dal hodně záležet a vlastně ani nebyl vidět. Po chvilce mi to bylo už docela nepříjemné, než abych ocenil to umění. Film sám o sobě je mazec, nebo si to alespoň myslím, ta kamera nutí člověka dost fantazírovat. 58%

Triple 9 (2016)

Průměrný thriller o vyšetřování zkorumpovaných poldů a gangových bossů s pár přestřelkama a prostřílenýma hlavama. Nic co by bylo výrazně nad průměr dnešní filmové doby. Jen ten výřad známých herců mě překvapil, hlavně Gal Gadot :-) 51%

Mělčiny (2016)

Krásná pláž a velkej žralok a super záběry obřích vln, kde se kameraman pěkně vyřádil pod vodou i nad ní. A hlavní hrdinka taky stojí za koukání:) 50%

Pád Londýna (2016)

Akce od začátku do konce s docela dobrým námětem. Když člověk vypne, tak se baví ideálně. Jen ty efekty explozí mohly být lepší, nebo opravdový, těžko říct co je dražší, jestli nechat výbuch auta vybouchnout nebo naprogramovat:-) Občas mi to celé přišlo i trošku přehnané, ale je to jen film, že:-) 75%

Želvy Ninja 2 (2016)

V podstatě stejná zábava a akce jako u jedničky. Kdyby tam nebyly Krang, Rocksteady a Bebop tak by to bylo uplně o ničem, ty tomu dali takovou tu retro šťávu a Megan Fox je prostě liška :-) 69%

Legenda o Tarzanovi (2016)

Samuel mi tam moc nesedí, ale budiž. Každopádně krásné záběry přírody, ale příběh o ničem a na super efekty opiček už jsem zvyklý. 51%

Doktor Strange (2016)

Typický Marvel, ale jsou i lepší, každopádně zážitek z IMAXU plně podtrhuje pátou hvězdičku, v některých okamžicích se mi pěkně motala šiška. Benedict je super jako vždy a úměrná záplava vtipů taky nechybí. Pěkné okrajové nakousnutí světa Avengers, každopádně žádné zklamání. 83%

Muž v pokušení (2009)

Michal tomu sice dává šťávu, ale! Po 45 minutách jsem si už říkal, kdy bude konec. Scénář sice není špatný, ale krom jednoho momentu je to jedna veliká omáčka bez zásadního výsledku. 40%