Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

7 životů (2017)

Tak tohle je film pro mě, tohle já fakt můžu. Něco podobného vyskočí tak jednou za dva roky. Perfektní herecký výkon hlavní představitelky (hodný oskara) a hlavně ta pointa filmu, to je prostě můj šálek. A navíc celou dobu se něco děje, je to rychlý a dynamický a hlavně hodně dobře natočený (na to, že je to v Rumunsku), takže 95%

plakát

Avengers: Infinity War (2018)

Klobouk dolů, nedá se srovnávat s Thorem 3 ani se Strážcema galaxie, ale opět nejlepší Marvelovka. A myslím si, že nikdo nikdy co se týče promítání v kině nešokovat celý filmový svět závěrem tak jako Marvel. Prostě masakr po všech stránkách (drobné mouchy neřeším). 96%

plakát

Lovci duchů - All Along the Watchtower (2017) (epizoda)

Poslední díly každé série tohoto seriálu jsou proste fenomenální. Fakt scénáristicky mazec. Nejlepší seroš, jen tak dal a dal a dal a dal:-)

Rudá volavka (2018)

Celkem průměrně dobrý špionážní thriller s pár zvratama, takže určitě stojí za podívání, ale ta Jennifer, ta mě hodně mile překvapila :-) (na tom stole :-D ) 72%

P.K. (2014)

U zadnyho filmu se mi zatim nestalo, ze bych si rikal:doufam ze jeste nebude konec a on furt nebyl. Takhle jsem se nenasmal uz hodne dlouho. Ale zadna blazniva komedie to nemi, proste vybormy scenar a myslenka a namet a indicka hudba. Kam se hrabou v hollywoodu s tema jejich kravinama. 96%

Pocit viny (2007)

Pokud člověk nečte obsah, tak ten začátek je hodně veliký překvapení, pak je to spíše takové televizní drama s dobrým výkonem Umy. 63%

plakát

Lovci duchů - Just My Imagination (2015) (epizoda)

Tak takhle jsem se dlouho nezasmál, kam se hrabou veškeré komedie nebo scénky nebo jakýkoliv díl Big Bang Theory. Je to sice díl o kravině a s hlavní dějovou linií moc nesouvisí, ale ta neskutečná prdel tomu dává korunu :-)

plakát

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Tak pokud tohle nepromění všechny nominace na oscary, tak je ten filmovej svět fakt nespravedlivej:-) Naprostá pecka a těch prvních deset minut mě rozsekalo, dlouho jsem se takhle nezasmál a hlavně něčemu co ani vtipný být nemá. Jeden z mála filmů co jsou o ničem, ale s dokonalým scénářem, režií i hereckýma výkonama a ta hudba taky stojí za to. Za mě film roku (když nepočítám Marvelárny). 95%