Koloseum - římská aréna smrti (2003) (TV film)

Průměrný dokument. O Koloseu toho bylo řečeno už tolik, že už toho moc nepřekvapí. Jen pár novinek, ale žádná sláva. 40%

Válečníci - Spartakus (2008) (epizoda)

Nemůžu si pomoct, ale musím trošku srovnávat se seriálem Spartakus a to se fakt nedá.Já vím, že nejde shrnout mnohahodinovej děj do 50 minut, ale mohli vybrat alespoň lepší herce, Spartakus vypadá jak šmudla. 28%

Válečníci - Cortes (2008) (epizoda)

Určutě zajímavé, rád jsem zase trošku poznal aztéckou říši, ale armáda a celkově bitvy nejsou na takové úrovni jako jsem u jiných Nesmrtelných válečníků zvyklý. 55%

Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

Tak po dokoukání druhé řady (v kuse) můžu bez problémů říct, že diváckej svět je absolutně připravenej na MK (2015). Parádní úvod do děje, do historie základních postav a pod. Vypadá to sice na třetí řadu, ale radši bych se víc věnoval filmu než webizodám. Fatality od Kitany a Scorpiona jsou hodně dobrý. 86% PS: potěšilo, že herec co hraje Shang Tsunga v originálním filmu z 95ho hraje Shang Tsunga i zde

Hannibal: Nepřítel Říma (2006) (TV film)

Opět výborný dokument od BBC a vůbec nevadila stopáž 90 minut. Bitvy sice nebyly na takové úrovni jako má třeba dokument Attila, ale to odhodlání a strategie Hannibala je masakr. Už aby dal dohromady ten svůj velkolepý projekt Vin Diesel. Putování Hannibala a války kolem toho, to bude bomba. 82%

Válečníci - Attila (2008) (epizoda)

BBC taky umí, srovnatelné s produkcí HBO. Hodně dobře shrnutý vzestup a pád fakt velkýho válečníka. Jeho armáda a bitvy jsou na úrovni, kam se hrabou nějaký novodobý filmy. Herec, který hraje Attilu je hodně drsnej, klidně bych mu dal nějakej celovečerňák:) 77%

Vedlejší účinky (2013)

Člověk si na začátku říká, že je to docela nuda, ale během vteřiny se náhled na film úplně změní a film se začíná pomalu a hodně zajímavě rozjíždět. Zásadní zvrat je určitě super, jen mi přišel moc narychlo prozrazenej, klidně bych se nechal déle houpat a víc o tom přemýšlel. Jude Law byl výbornej a malé plus dávám líbačce mezi Catherine a Rooney :-) 83%

Babel (2006)

Nebyl to takový zmatek jak jsem čekal :-) Dobře natočené 4 příběhy které spolu přímo souvisí. Každý příběh má své hlavní hrdiny, ne že by to bylo jen o Bradovi a Kate, což se mi taky líbilo. Dvě hodiny utekly jako nic. 70%

Baignade en mer (1895)

Tak to jsem se pobavil. Banda kluků skáče šipku do půlmetrové vody :-) 80%