Twilight sága: Zatmění (2010)

Takhle dobrou omáčku jsem dlouho neviděl. Ani závěrečná bitka (nebo co to bylo) to nezachránila. Čekal jsem 2 hodiny na nic. Proč sakra nenosej ty vlkodlaci trička? A jak můžou mít ihned po proměně na člověka kraťasy? Je tam hooooooodně nepochopitelnech situací. Bella je asi děvka nebo psycho, tohle je fakt v knížce? Jako meziděj asi dobrý. 35%

Nedotknutelní (2011)

Cože? Tohle natočili francouzi? Nechápu! Nestačil jsem utírat slzy dojetím a srandou, které spolu souvisí. Vím že nemá smysl tento film komentovat když už má přes 2000 kometářú, ale nejde jinak. Už prvních 6 minut mě úplně rozsekalo, sice jednoduchý ale bravůrně natočený a to jsem si těch prvních 6 minut spojit až s těma posledníma 6ti minutama. Toto je první film (a že sem jich už pár viděl), který musím vyzdvihnout za texty! Soundtrack a hudba velice dobré (a kór pasáž s vážnou hudbou:o) ). Říkal jsem si ať není konec, ať už není konec. (Zrzka a jají kamarádka na konci, na to už se nedá nic říct) 95%

Bez slitování (2007)

O box v tomto filmu vůbec nejde a na rasovou problematiku taky moc zvědavej nejsem. Celou dobu se film tak trošku zbytečně táhne až k lepšímu konci, kterej vlastně taky nic moc neřekne. A ještě k tomu utahaná hudba (teda tam kde byla). Danny Glover ale odvedl dobrej výkon, asi si myslel že furt hraje ve Smrtonosný zbrani. 38%

Turbo (2013)

Hezky rozjeté od začátku do konce. Sice už takových animáků bylo hodně, ale bavilo mě to + dobrej soundtrack k tomu. 67%

Přenašeči (2009)

Film o ničem. Spousta nevysvětlených situací a momentů. Místama mi přišlo, že koukám na Céčkovej podřadnej film točenej retardovanejma studentama. 13%

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Očekával jsem průměrnou romantiku, kdy se v mládí do sebe dva zakoukaj, pak se rozejdou na 20 let a pak se zase zamilujou a kolem nějakej rádobyvtipnej děj. Ono to tak vlastně je, ale podaný úplně jinak a nečekaně. Fórů na zasmání tam sice moc není, ale člověk se baví nad zpracováním. 70%

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Váhal jsem mez třema a čtyřma hvězdičkama. Je to jeden z filmů o kterých říkám že jsou zajímavý, ale jsou i zajímavější filmy než tento. Herecký výkon Leonarda je fakt mazec, hold se musel snažit aby z něj byla hvězda a fakt se mu to povedlo, určitě bych to do něj neřekl, že je kluk tak šikovnej. Ale kdo by se vedle Deppa nesnažil. Určitě se ale na film příjemně kouká a k tomu ještě hezká hudba. 63%

Poslední dny Pompejí (2003) (TV film)

Výborný dokument, spoustu nových informací a záběrů ze současné doby. Herecké výkony nic extra a efekty ucházející (na dokument), ale celkový dojem a to jak na mě celková událost zapůsobila si zaslouží 5*. Nevěděl jsem že to nebyl jen jeden výbuch a že to odnesly i jiný města. Fakt dobrý. 90%

Vegas, Baby! (2011)

Úplně jsem zapomněl kam se poděla Nathanova nesmrtelnost, ale i tak byl super, člověk si hezky zavzpomíná (pokud to sleduje na konci celého seriálu). Rudy na konci byl stejně nej, toho sem nečekal :-) 69%

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Při sledování poslední páté řady jsem váhal mezi 3 a 4 hvězdičkou, ale nakonec jsem se rozhodl tak jak jsem se rozhodl. Možná za to může menší měrou úplně poslední díl celého seriálu, který je hodně hustej, ale když to po celkové stránce zhodnotím s nadhledem, tak 4 jsou zasloužený. První řada (a asi i druhá) je bez debat, ta to nandala americkem Heroes na plný čáře. Ale potom to šlo rapidně dolů s postupným ubýváním hlavních postav z první řady. Byly originální, byly prostě super (moje favoritka Lauren Socha). V dalších řadách bych i vytknul scénáristům schopnosti všech vedlejších (ale i hlavních) postav - občas trošku trapný. Je to hodně dobrej seriál, jen člověk musí brát tu britskou mentalitu (a ten jejich ''fock you'' :-) ) 80%