Malý Velký Bojovník (2010)

Nic zvláštního a od zkušenýho Jackieho bych čekal víc filmařiny i bojových scén ať vážných nebo legračních, asi už je fakt starej. Ale jinak se na to dalo koukat. 55%

Jurassic Shark (2012) odpad!

Tak tohle bylo moc i na mě a že podobné filmy neodsuzuju. Nejdřív jsem si myslel že se koukám na péčko, dle hereckých výkonů, ale ve finále tam ani jedno prso vidět nebylo. Film absolutně o ničem s dvouma záběrama na obrázek žraloka, který jakoby někoho sežral. Vše se nejspíš natáčelo u jezera v Sadský. Nejhorší film z nejhorších je právě tento a nakonec mě dorazily 13ti minutové titulky, takže film má asi 62minut, díky za vtipné hlášky autora titulků:) 1%

Jack Strong (2014)

Na poláky to není vůbec špatný. Špionážní film jak má být, jen nemusel být tak dlouhý, ale asi to bylo potřeba a pokud je to fakt podle skutečných událostí, tak je to mazec. 53%

Pokání (2007)

Překvapil mě scénář, jak je rozmanitej a ne tak fádní, jak jsem čekal. Příjemně mě překvapila přítomnost Benedicta Cumberbatche a pětiminutová scéna na pláži je fakt luxus, hodně slušná práce kameramana a kulisáků. Kde má sakra Keira ty prsa, alespoň nějaký malý vycpávky by mohla mít :-) 75%

Nezlomný (2014)

Na Andželínu slušná práce, ale takovej Eastwood by tomu dal větší koule. Jinak s hlavním hrdinou se člověk sžije parádně a děj příjemně utíká. Zajímavé vidět samé neznámé tváře v tak velkém filmu. Je znát, že dolarama holka nešetřila. Scéna s kládou (levý horní roh plakátu) byla silná, to zase jó. Jen škoda, že reálný hrdina se premiéry nedožil, ale před ním klobouk dolů!!! 69%

Hvězda (2002)

Jako studenstký film by to bylo dobrý, ale jinak banda ruskejch kluků po lese nahání a střílí bandu německejch kluků. Nečekal jsem žádnej zázrak, ale rusáci mají určitě na víc. 27%

Birdman (2014)

Jediná věc, která mě na tomto filmu hodně zaujala bylo natočení skoro celého filmu bez jediného střihu (nebo to tak alespoň vypadá), takže klobouk dolu před kameramanem a střihačem. Herci se s tímto faktem taky slušně poprali, hlavně Norton, ale furt se to nedá srovnat s Nicolasem Cagem ve filmu Hadí oči. Každopádně divadlo nemusím a děj jsem taky nějak zvlášť nedal. Mrtě divných dialogů, u kterých by člověk usnul behem 15 minut, nebýt té kamery. 40%

Jupiter vychází (2015)

Je chyba si od filmu něco velkolepého slibovat, každopádně na kino to je. Je to vizuální pastva. Wachowští opět předvedli, že mají to svoje nadání a hlavně smysl pro detajl. Jak speciální efekty na zemi i ve vesmíru, tak i běžné pozemské věci jsou vymazlený do posledního detajlu. Hlavně mě zaujala scéna na ouřadě (která je pro film naprosto zbytečná, ale vtipná), kde si dali tvůrci fakt záležet. Přišlo mi to, že chtěli vytvořit vlastní svět Star Wars a docela slušně se jim to i podařilo. Takovej výřad postav (jako křoví) z celého vesmíru, které měly speciální make-upy a garderóby jsem snad nikde neviděl. Každopádně Mila Kunis jako kdyby přeskočila z nějaké Venezuelské telenovely a nemohla se srovnat s novou rolí, prostě to měla na salámu. Zato Eddie Redmayne, to je jiná, ten by si zasloužil oscara, škoda, že nedostal více prostoru. Prostě sci-fi jak má být, ale kult se z toho nestane, prostě tomu chyběj ty správný koule aby to dosáhlo na 5*. 81%

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

Ve stejném duchu jako jednička, ale o něco horší. Dějově mi to přišlo trošku divný a Pinhead se tam taky moc nepředvedl. 40%

Sociální síť (2010)

Hodně dobře natočené, Fincher je prostě Fincher, ale jinak běžný životní příběh o vybudování firmy, který nenabízí nic závratnýho. 68%