Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Místy sice poněkud hluché (jak typické pro Futurama filmy), ale jiné části velice podařené. Fantasy žánr si bere na paškál s lehkostí a všemu dává vtipnou korunu kentaura Hermes :-D

Futurama: The Lost Adventure (2008)

Vcelku průměrná "epizoda", která je doslova zabitá místy totálně nechutnou grafikou. Jako tohle fakt fuj... Sahá si to skoro až na dvě hvězdy.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Uvažoval jsem i nad dvěma, prtože to opravdu nebylo zrovna dobré. Vcelku nuda na Futuramu nehorázně málo vtípků a hlášek. Konec se trochu zvedl, ale na celovečerní film je to prostě málo.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Možná na něj budeme za pár let vzpomínat stejně dobře jako na předchůdce. Možná taky ne. Špatné to ale rozhodně není ani teď.

Das iTeam - Die Jungs an der Maus (2007) (seriál) odpad!

Jedna z nejhorších, nejtrapnějších, nejnevtipnějších, nejubožejších řídkých stolic, které kdy filmový průmysl vytlačil. Ono se vlastně ani nic jiného nedalo čekat. Točí to němci jako doslovný remake typicky britsky ujetého sitcomu. I ten nejhorší Odpad! je tak vlastně pro tenhle shit výhra.

Hornblower III - Povinnost (2003) (TV film)

Ale jo, budiž. Sice by zakončení mohlo být o kus lepší (a hlavně pořád ta hrozná manželka a tchýně), ale uchovává si takový ten Hornblowerovský standard.

Hornblower III - Věrnost (2003) (TV film)

Průměrný Hornblower sražený o kus dolů zejména absencí jakéhokoliv vkusu, co se týče výběru ženy... Fuj to je ale obluda.

Hornblower II - Odplata (2001) (TV film)

Důstojné zakončení druhé minisérie. Opět zasloužené 4 hvězdičky.

Hornblower II - Vzpoura (2001) (TV film)

Pro mě zatím zřejmě nejlepší díl série. Lepší čtyři hvězdičky a váhal jsem i nad pěti.