• Životopisný

Wolverine (2013)

Sorry, nemám tyhle filmy ráda, neumím je ani ocenit. Podle mně je to jen a jen show. Režisér i celý štáb si potřebují dokázat, že umí tento typ filmařsví zvládnout taky.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Neumím v tom filmu vidět nic víc než místy bystrou bláznivinu atraktivních honiček, úniků a triků postavenou na kouzelných tělech a tvářích TC a CD.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Moc dobrý western. Nehledat morální poselství kromě toho, že úkol se má splnit.

Kate a Leopold (2001)

Výborné vtipné s netuctovýmj (podle mně) bodem řešení romantické zápletky - časový a situační posun, smyčka nebo jak chcete.

Narušení (1999)

V pozdní době naší přítomnosti žijeme vedle obrovského množství marušených dívek, jejich narušenost léči prakticky nedostupní terapeuti, dívky hledají samy sebe v časech, kdy mateřství není automatickou kúrou na ztrátu smyslu po ztrátě dětství. Susanna vypráví svůj příběh vyléčení a zároveň shledává, že mnohým pomoci není a nebude.

Slepý (2017)

úplně špatný film, natočený jen možná proto, aby ti dva slavní herci si zahráli

9 a 1/2 týdne (1986)

Bohužel v tom filmu vidím příliš toxickou maskulinní sexualitu a časový generační odstup, ale jinak jej mám moc ráda, zvláště pak ony transvestiscény.

Neslušný návrh (1993)

Sexualní escape zanechá v člověku na vztahu takový šrán, že jej možná žádné peníze nikdy nijak nedokáží odškodnit. Miluju Demi Moore a Woody Harrelsona v tohle filmu. výrok Johna Gage k Dianě: Máš silně vyvinutou schopnost sexuálního souladu.   Gage se Diany vzdá, jakoby ji urazí, když řekne že byla jen nejlepší z mnoha, ne jediná

Zastavárník (1964)

Hezky a výmluvně zachycena emoční otupělost, jen jsem přežil a jen žiju. Nebaví to, ale žiju.

Vzpomínky na Manhattan (2014)

Podle mně skvělé soft-drama o potřebě či nepotřebě měnit bydlení, když člověk zeseniorovatí. Libili se mi lidé, líbila se mi atmosféra, líbíla se mi prostota sdělení