Holka na roztrhání (2002)

Průměrná romantická klasika, pro oddechový večer u zmrzliny poté, co si člověk vymyje mozek prací. Poté je film tohoto typu alespoň snesitelný.

Alex a Emma (2003)

Sladká romantická komedie, o tom, jaké jsou skutečné hodnoty vztahu a člověka jako takového. Nádherně popisuje běžná romantická klišé a kontrastuje je s realnými hodnotami, které může muž v ženě nalézt.

Inspektor Gadget (1999) odpad!

Tak si nejsem jistá, jestli je to vůbec vhodné pro děti. Osobně mi to přišlo nudné a nezáživné.

Ghost Rider (2007)

Říkala jsem si, že vezmu tento film na milost a podívám se na něj ještě jednou. Byla to úplně stejná blbost, úplně stejně blbě udělaná, jako si ji pamatuju z kina. Krize.

Princezna Fantaghiró 3 (1993) (TV film)

Jo, kdyby záhadného Tarabase nehrál Nicholas Rogers, dala bych možná i o dvě hvězdičky méně. Typická ženská :D

Skyfall (2012)

Na to jak mam rada Bondovky, tak v tehle vsechny Bondovske prvky chybi. Udelali z toho obycejny emocionalne naladeny Americky brak za spoustu penez. Ikdyz spouste fanousku Bondovek se tenhle posledni vytvor evidentne libi, ja mezi ne proste nepatrim. Az mi bylo lito penez, ktere jsem za to v kine zaplatila. Nejlepsi na celem zazitku byl popcorn. Skyfall je klasicky beckovy Americky film, ktery me nezaujal a rozhodne se na nej divat znova nebudu. To si radeji pustim stare Bondovky.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

prostě holčičina, takže kluci.... vůbec se na to nekoukete a neztratíte čas. je to prostě holčičí prvoplánová oddechovka

Sněhurka (2012)

Další nové a už ohrané přepracování Sněhurky a 7 trpaslíků. Jako ženě mi nebude vadit ani sté přepracování, ale co jsem fakt neunesla bylo zakončení filmu, kdy Sněhurka zpívá píseň ve stylu Bolywood. Píseň jako by vypadla z Milionáře z chatrče. Avšak k milionáři se to hodí, zatímco u tohoto filmu mě akorát dokázali při pohádkovém happy endingu pěkně otrávit. Jediný důvod, který mi zbývá jako pozitivní v tomto filmu byla děsivá Julia Roberts - takže super zlá královna, a bomba trpaslíci. Věřím, že by tvůrci byli schopni ztvárnit Sněhurku i o 1000% méně naivní a přeslazenou a pořád by zůstala těžce naivní a hodně přeslazená.