• Krátkometrážní

Columbo - Sex a ženatý detektiv (1989) (epizoda)

"Sex a ženatý detektív" (Sex and the Married Detective) je tretia epizóda z ôsmej série televíznych kriminálnych príbehov, ktoré vyšetruje svojrázny inšpektor los angeleskej polície Columbo z oddelenia vrážd. Tento krát musí objasniť vraždu zo žiarlivosti. Známa, prestížna doktorka sexuológie pristihne svojho kolegu a zároveň i milenca ako súloží s inou ženou. Hlboko ju to urazí a citovo silne zraní. Rozhodne sa, že ho zavraždí. Vypracuje a zrealizuje rafinovaný plán ako svojho neverného milenca pripraví o život. Myslí si, že spáchala dokonalý zločin. Avšak nevyspytateľný detektív Columbo ju nakoniec pod ťarchou dôkazov donúti sa priznať. ****

Kaderimin Yazıldığı Gün (2014) (seriál) odpad!

Na obrazovke súkromnej televízie Doma sa objavil ďalší, nový trójsky kôň prostredníctvom ktorého sa moslimský svet vkráda do slovenských domácností. Nevkusná turecká telenovela "Kúsok zo mňa" (Kaderimin Yazıldığı Gün) je zákerný, nebezpečný mohamedánskych kultúrny atentát, ktorý má pripraviť otupenú východoeurópsku populáciu na dominanciu vyznávačov islamu. Mimochodom, kúsok zo mňa vypadne každé ráno, keď sa idem vysrať. A je to presne taký istý shit ako tento turecký televízny seriál. Odpad!

Grand Hotel (2011) (seriál)

Dej televízneho seriálu "Grand Hotel" je situovaný na začiatok dvadsiateho storočia. Odohráva sa v noblesnom, šľachtickom hoteli počas vlády španielskeho kráľa Alfonsa XIII. Luxusný, idylický hotel obklopený krásnou prírodou je len fasáda, za ktorou sa dejú vraždy, intrigy, zákulisné hry. Postupne sa odkrývajú temné tajomstvá z minulosti. Dráma, romantika, napätie, záhady, zločin. Seriál pozostáva z troch sérií, ktoré dohromady obsahujú tridsať deväť dielov. Bol natočený v priebehu rokov 2011 až 2013 v historickom hoteli Palacio de la Magdalena, ktorý sa nachádza v prístavnom severo-španielskom meste Santander. ***

Dredd (2012)

V troskách post apokalyptickej Ameriky stojí mesto Mega City One, v ktorom sa tiesni viac ako štyristo miliónov obyvateľov. Je to metropola, kde je enormne vysoká kriminalita. Na poriadok v uliciach dozerajú takzvaní Sudcovia – vymáhači práva, porotcovia aj vykonávatelia rozsudku v jednej osobe. Skúsený, nekompromisný sudca Dredd s mladou kadetkou Cassandrou Andersonovou sú vyslaní na zásah do bytového komplexu Peach Trees, kde majú vyšetriť trojnásobnú vraždu. Po zadržaní vraha sa však celá budova, v ktorej žije sedemdesiat päť tisíc ľudí a je ovládaná mocným drogovým klanom, hermeticky uzavrie. Rozpúta sa neľútostný súboj zákona s bandou chladnokrvných gangstrov. Sudca Dredd versus Ma-Ma Klan. Brutálny, päťhviezdičkový, futuristický, akčný masaker. *****

Voľby 2020 (2020) (pořad) odpad!

Slovensko, naša vlasť, je vo veľmi vážnom vonkajšom a aj vnútornom ohrození. Pretrvávajú silné snahy prinútiť nás akceptovať zvrátené, extrémne liberálne sociálne experimenty. Vzniká diktatúra dovoleného slova a názoru, organizovaná masová ekonomická ilegálna migrácia, vnucuje sa nám úchylná gender a LGBTI ideológia, ktorá znamená rozklad rodiny. Presadzujú sa rôzne hrozby pre bezpečnosť, morálku a zdravý vývoj detí a mládeže a pre spokojný život našich občanov. Preto je veľmi potrebné si v parlamentných voľbách zvoliť takých politikov, ktorí budú hájiť národné, kresťanské a tradičné hodnoty nášho národa. Vlastenci, Slováci, nedajte sa oklamať, obalamútiť, ovplyvniť zaujatou diskusiou, ktorá prebehla na obrazovke súkromnej televízie Markíza. To bol obyčajný hnusný liberálny odpad!

Na hrane (2019) (pořad) odpad!

Koncom roka 2019 sa na obrazovke televíznej stanice TV Joj začala v pravidelných intervaloch objavovať relácia "Na hrane". Je prezentovaná ako ostrý duel politikov, ktorí diskutujú o aktuálnych politicko-spoločenských témach. V skutočnosti je to len divadlo, trápna fraška, kde dostávajú priestor šíriť svoje choré zvrátenosti liberálni fanatici a kde sú národne a kresťansky orientovaní politici pranierovaní a zosmiešňovaní. To ma vôbec neprekvapuje. Veď čo iné sa dá čakať od televízie, ktorá je hlásnou trúbou libtardov. Nedokážem však pochopiť ako sa niekto s vadou reči, podpriemernou inteligenciou a výzorom idiota môže stať moderátorom takejto relácie. V ktorej prdeli našli toho nemožného Miška Magušina? To je teda fakt odpad!

Sviňa (2020) odpad!

Arpád Soltész je známy tým, že zúrivo nenávidí všetko národné a slovenské. V minulosti sa prezentoval tým, že hrubo urazil všetkých Slovákov: „Slovaci sú čvarga v východnej Európy ako Poliaci a Maďari. Tí čo furt otŕčali dlaň, ale odmietali čokoľvek dávať. Fuj, však to sú už prakticky Rusi, to je horšie než Sýrčania a Eritrejci dokopy“. Soltész prejavil aj nenávisť k celej bielej rase: „Nie som rasista, ale vážne nemôžem vystáť bielu spodinu“. O každom človeku, ktorý nesúhlasí s jeho pokriveným svetonázorom hovorí, že je "čvarga, chamraď, chrapač, svoloč, lúza, spodina, zberba". Svojím agresívnym a nenávistným vystupovaním robí hanbu nielen liberálnej scéne, ale aj rodičom zavraždeného novinára Jána Kuciaka, po ktorom pomenoval svoje pseudo-investigatívne centrum. No a na základe literárnej predlohy tohto kaviarenského primitíva bol v roku 2020 natočený film "Sviňa". Podľa názvu som predpokladal, že to bude jeho autobiografia. Zhliadol som však len akýsi zmätený, manipulatívny, podradný, angažovaný, politicko-výchovný thriller. Z odpadu sa vyprodukoval iba odpad!

Sněhulák (2017)

O mysterióznych detektívnych príbehoch, ktoré píše nórsky spisovateľ Jo Nesbø som počul mnoho pozitívnych ohlasov. Samé chvály. Bohužiaľ dodnes sa mi nepodarilo prečítať ani jeden jeho román. Avšak viac menej náhodou som zhliadol snímok "Snehuliak", ktorý bol v roku 2017 natočený podľa jeho literárnej predlohy. Priznám sa, že som bol z toho tak trocha sklamaný. Miestami sa mi to zdalo fádne, miestami zbytočne prekombinované a ani to konečné rozlúštenie mi veru dych nevyrazilo. Nebyť nádherných severských lokácií, tak by som tomu dal asi len dve hviezdičky. ***

Nickelback - Rockstar (2007) (hudební videoklip)

Pieseň "Rockstar" je záverečná, posledná, v poradí jedenásta skladba z piateho radového, štúdiového albumu kanadskej hudobnej skupiny Nickelback. Album nesie názov "All the Right Reasons". Vyšiel štvrtého októbra roku 2005 pod značkou vydavateľstva Roadrunner Records. Ku songu "Rockstar" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip, v ktorom sa objavila celá plejáda známych tvári. Napríklad Billy Gibbons zo ZZ Top, Gene Simmons z Kiss, Kid Rock, hokejová legenda Wayne Gretzky, Paul Teutul senior, Paul Teutul junior a Michael Teutul z Orange County Choppers, pretekár z Nascar Dale Earnhardt Jr., fighter Charles David Chuck Liddell, basketbalista Grant Hill a mnohí ďalší. ***

Billy Gibbons - Treat Her Right (2015) (hudební videoklip)

William Frederick Gibbons je od roku 1969 členom, zakladateľom, gitaristom, spevákom a frontmanom americkej hudobnej skupiny ZZ Top. S touto legendárnou rockovou formáciou natočil pätnásť radových, štúdiových albumov. V roku 2015 sa mu však podarilo vydať aj svoj prvý, debutový sólový album, ktorý nesie názov "Perfectamundo". Vyšiel šiesteho novembra 2015 pod značkou vydavateľstva Concord Records. Pieseň "Treat Her Right" je v poradí druhá skladba. Bol ku nej vyprodukovaný oficiálny videoklip, v ktorom Billy Gibbons rozpovedal svoju story v jednom lacnom bare. Priznám sa, že to na mňa moc nezapôsobilo. **

Časové pásmo bylo změněno