Kosti a skalp (2015)

Úvodní naděje o zajímavý kousek s dávkou tajemna s až krvavě hororovými prvky je rozcupována nudným putováním bez zajímavější pointy a naivně pramalou šancí návratu. V sledování mne udržela zvědavost v očekávaní oné krvavé konfrontace s "padouchy", ale to bylo tak nějak rychle odbyté. Přidat deset minut naturalisticky krvavého finále, tak bych tu třetí hvězdu nechal. (viděl jsem: 1x cz)

Zásah (2016)

Typické béčko. Ovšem z Indonésie. Tudíž je to pořádně krvavá řežba, nic pro slabé nátury. Děj není nic originálního, ale aspoň není úplně bezmyšlenkovitý a trochu smysl dává. Je tu však jen jako vata propojující dynamickou akci. Pro milovníky takovéto akce je film nadprůměr. 70% (viděl jsem: 1x tit)

Renegáti (2017)

Začátek filmu je velmi povedeně akční, ani James Bond by se za něj stydět nemusel. Potom to začne být poněkud překombinované a nudnější. Všechno jim jde snad až moc snadno. Průměr 2,5* (viděl jsem: 1 a půl krát cz)

The Hot Zone (2019) (seriál)

Dramatický seriál (proč je u filmu žánr sci-fi ???), který se tématem podobá výtečnému thrilleru "Smrtící epidemie" (1995), avšak již dle popisu, že je "na motivy skutečných událostí" je již zřejmé, že nemůže tak akčně vyexponovat. Trochu škoda. Přesto, pěkné napínavé drama - jste-li fanda do katastrofických a epidemických filmů. Nyní i svým způsobem aktuální. A seriál je rozhodně lepší v původním znění, český dabing hodně ztrácí na originál. 75% (viděl jsem: komplet 1x anglicky + tit)

The Hot Zone - Zásilka (2019) (epizoda)

První díl je řádně napínavý, tak jak by měl být. Uběhl rychle.

Tomb Raider (2018)

Alicia mi jako Lara připadala lidštější, zajímavější a větší kočka než v dřívějších podáních silikonové Angeliny. Jak se film rozjel viděl jsem dobrodružství přesně jako Indiana Jones nebo přesněji kopírovaný Indiana. Tady ale chybí onen typický humor, který dělá Indyho jedničkou v "oboru". Dobrá nenáročná dobrodružná jednohubka. (viděl jsem: 1x cz)

Agresivní virus - Den předtím (2014) (epizoda)

Viděl jsem první díl. Pouze a jen první díl. Nevypadá to vůbec špatně, ale vzhledem k vidině nekonečnosti sérií to však dál vzdávám a nebudu se raději do toho zakoukávat dál.

Mrakodrap (2018)

Nic nového pod sluncem, nic převratného, ale pokud máte rádi sympaťáka Dwaynea, tak víte do čeho jdete a budete se v pohodě a bez chvilky nudy bavit v této "klasické" katastrofické (nikoli katastrofální) zachraňovačce. Nadprůměrné 3,5*. (viděl jsem: 1x cz)

Krvavá nevěsta (2019)

Originálně humorný hororový příběh. S tím povedeným černým humorem mohli ještě trochu více přidat aby z toho byla více brutální komedie. Bavil jsem se! (viděl jsem: 1x cz

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Velmi, velmi dobrá atmosféra. Na můj vkus až moc paranormálně psychologické. A taky dost dlouhé. Slabší 4* (viděl jsem: 1x cz)