Maminčin mazánek (2007)

film vhodný pre diváka, bez veľkých očakávaní-priemerné herecké výkony a ľahko čitateľný dej,napriek tomu to však je komédia na ktorej sa dá dobre pobaviť a človek len nečaká kedy skončí.

Mejdan v Las Vegas (2008)

kvoli tuctovosti,a lahkej citatelnosti deja vopred stahujem * no inak si myslim ze je to zivotny pribeh velmi vela ludi a preto ho chcem odporucit hlavne pre divakov,ktori sa trapia kvoli chybam svojej druhej polovicky resp. buducej moznej polovicky:)

Monsieur Lazhar (2011)

Zaujímavý príbeh, dobré herecké výkony, žánrovo však určite podstatne viac dráma ako komédia.

Moon (2009)

velmi doveryhodne podanie buducnosti

Na vlásku (2010)

perfektná rozprávka, azda jediné čo jej možno vytknúť sú tie muzikálové pasáže, ale pri Disney je to už akosi automaticky v každej rozprávke,celkový dojem však výborný.

Pidihajzlík (2006)

vacsiu perverznost som este nevidel asi,ozaj myslim ze toto uz bola hranica unosnosti,kto ma rad perverzny humor tak toto je komedia pre neho ako vysita.

Pokoj v duši (2009)

konecne v slovenskej tvorbe sa objavuju aktualne nadavky

Poloprofesionál (2008)

je zaujímavé že všetky komédie s willom ferrellom majú tú správnu dávku hollywoodskeho cliché, dávka ktorá je už na hranici paródie naň,no nemožno to nazvať paródiou na hollywoodsku komédiu, je to jednoducho ďalšia oddychová komédia plná optimizmu a pozitívnych prístupov k životu a prekážkam v ňom.

Po svatbě (2006)

bravurny vykon hercov,vyborny dej,nie je co vytknut tomuto filmu.