Sucker Punch (2011)

Ne, ne a ne. Zack je stylisticky brilantní. Bohužel chtěl za každou cenu natočit něco podle vlastního scénáře. A to se nepovedlo. Vizuálně je to epické, toť vše. Jsem strašně rád, že tento režisér dělá nového supermana, a ještě více mě těší že nedělá scénář.

Poslední výkřik (2012) odpad!

I na mobilní telefon bych asi natočil lepší film.

Městečko Peacock (2010)

Tři hvězdy za Cilliana. Atmosféra filmu je pěkná, ale celkově je to takové nedokončené. Upřímně nechápu, že mohl natáhnout tolik filmových osobností.

Kronika (2012)

Nejdřív jsem se lekl, že to bude roztřesené po celou dobu. Naštěstí to Trank vyřešil brilantně pomocí poletující kamery. Jinak bezva oddechovka která neurazí a která by měla mít červenou barvu (nad 70 procent )

Pařba v Bangkoku (2011)

Ne, Ne a zase ne. Phillips natočil remake svého filmu. Je to skoro to samé jako první díl. Stejné zvraty, stejné problémy, stejné rozuzlení. První díl měl parádní nápad, v druhém dílu však tvůrci prostě vykrádají sami sebe.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Ať si každý říká co chce, mě se prostě Timurovo styl líbí. Je to bláznivý, ale to jsou všechny jeho filmy. Lincoln je odpočinková jízda. Fakt je, že na film se musí jít s nadhledem.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Jak už zde bylo zmíněno, prvních pár dílu je parádních. Bohužel se začátkem druhé série to jde dolů. příliš mnoho filmových klišé a až příliš moc hrdinsky se chovající hlavní postava.

Dexter (2006) (seriál)

Přesně to, co jsem hledal, jsem našel. Mysteriozní zápletky, sem tam nějaký ten vtípek a uplně chladný a sociálně neschopný Dex.

Antikrist (2009)

Je to teprve můj druhý film od Triera, první byl Melancholie. Takže nevím jestli všechny jeho filmy jsou stejné. Je to jeden z mála režisérů, který umí dát do filmu i svoje pocity. Trier je známý svými depresemi, ze kterých se prý dostal, ale tady to tak nevypadá. Ale to je právě to kouzlo. Každopádně to není film na podzimní večer pro opuštěnou osobu:-) Je to náročné hlavně na psychiku.