Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Dobré, asi jako předchozí Spider-Man. Hlavním plusem je plot-twist ohledně hlavního padoucha, který má i dobře vysvětlený background. Pro mě určitě lepší, než jak to původně vypadalo z traileru. Praha je fajn, ale mohla tu být vidět víc... trochu škoda. Více v mé recenzi zde: https://www.youtube.com/watch?v=Dbn2O58yBCo

Avengers: Endgame (2019)

Možná jsem čekal něco trochu jiného. Příliš táhlý úvod a poměrně málo Thanose, finální bitva to ale zachraňuje. Zakončení linky dvou hlavních postav bylo důstojné, o tom žádná. Více v mé recenzi (s hostem): https://www.youtube.com/watch?v=7Tmt3qeutEU

Shazam! (2019)

Klasický origin, který ničím neurazí, ale ani moc nepotěší. Postavy jsou sympatické a humor nijak zvlášť přehnaný. Lepší průměr. Podrobnější hodnocení v mé audiorecenzi: https://www.youtube.com/watch?v=wsKQZ21zbRg

Captain Marvel (2019)

Ne moc epické, jak by se možná hodilo. Místo toho pár rádobyvtipných scén, které si mohli odpustit. Evidentní snaha navázat na úspěch Strážců galaxie a Thor: Ragnarok, ale dopadlo to spíše jako "klasická marvelovka", nic převratného. Podrobnější hodnocení v mé audiorecenzi (s hostem): https://www.youtube.com/watch?v=HniKZM4FN6M

Logan: Wolverine (2017)

Půjdu proti proudu... film mi připadá dost nadhodnocený. Zápletka nic moc, padouch není moc zajímavý a konec je předvídatelný. Dafne Keen ale hraje dobře, to jo. Podrobnější hodnocení v mé audiorecenzi: https://www.youtube.com/watch?v=2cI_7yLUwVQ