Krásný kluk (2018)

Film ukazuje vztah otca a drogovo zavisleho syna. Otec sa odmieta vzdat a stale zas a znova podporuje syna a pomaha mu zbavit sa zavislosti. Ten sa dookola rozhoduje s drogami skoncit ale vzdy sa k nim vrati. Velmi smutny film.

Mama (2013)

Opustenych dievcatiek v lesnej chatke sa ujme duch Mama. Tie po navrate do civilizacie privezu ducha so sebou do doma ich stryka a jeho priatelky. Lakacky su fajn. Nikolaj je tu malo, hlavna hrdinka je Jessica. Film mi pripominal Kruh - stara trauma ziveho cloveka sa pretavi do nenavistneho ducha. Nesmiem sa divat na taketo filmy, potom sa bojim ist v tme na zachod.

V pasti (2018)

Film sa s nicim nepara a po par minutovom uvode sme hodeni do centra apokalypsy. Film sa deli na dve casove roviny - minulost, ako sa cudzi ludia spolu snazia prezit v jednom dome. Paranoja sa da krajat. Druha rovina je sucastnost ako hlavna hrdinka putuje s detmi po rieke. Pacilo sa mi ako neukazali priamo bytosti,z ktorych ludom prepne, len par nacrtov, takto fantazia pracuje naplno. Ocenujem vyvoj hlavnej hrdinky ako na zaciatku bola chladna a nemala o dieta co cakala zaujem a na konci by urobila cokolvek, aj by obetovala seba len aby deti zachranila. Trevante ma zaujal. Film ma napinal dost, niektore sceny boli vylozene hororove.

Domino (2019)

Dej filmu je totalny gulas. Je tu moslimska teroristicka bunka, jedna postava sa zda, ze hra na dve strany a policajti - nechapem ako si mohol zabudnut pistol (WTF!). Zaciatok ma bavil, ale po nevydarenej policajnej akcii to islo dolu. Za pozretie to stalo len kvoli Nikolajovi - ten je moc pekny.

Zápisník jedné lásky (2004)

Film mi bol odporuceny ako ultimatna romantika, ale mne srdce vobec nerozsapal. Prospela by mu vyraznejsia, krajsia a srdcervucejsia hudba na silnejsie vyjadrenie osudovej lasky. Jedine zapamatania hodne je trpko-sladka pointa. Za mna je film priemerna limonada, na ktoru si zajtra nespomeniem.

Hvězdná brána - Entita (2001) (epizoda)

Skrz branu prenikne na zakladnu elektromagneticky signal a znici vsetky pocitace. SG1 zisti, ze signal je bytost, ktora sa snazi komunikovat. Postavi pocitacove rozhranie a vojde do Carterovej. Nastane vyjednavanie ako bytost dostat von a zachranit Carterovu. Pacilo sa mi ako O'Neill dokaze vyjednavat tvrdo ked to situacia vyzaduje. Mam rada taketo epizody, ktore su samostatne sci fi poviedky, neriesia sa Goualdi.

V měsíčním světle (2019)

Film zacina ako temny thriller o seriovom vrahovi. Tak v polke sa zacne hovorit o faze mesiaca, ktory otvara kanal do ineho sveta a potom sa prida cestovanie v case. Koniec, rozuzlenie preco sa vrazdi je skvele, ale viac by fungovalo v nejakom odlahcenom sci fi, nie v kriminalke s detektivom posadnutym jednym pripadom na rozmedzi tridsat rokov. Boyd je skvely.

Zelený sršeň (2011)

Preco je Zelenym srsnom Britt, ved on nema ziadne schopnosti, je len bohaty d*bil (co Seth Rogen nemusi ani hrat). Jedinym frajerom je Kato, vie sa bit a zostrojil super auto so vsetkymi vychytavkami. Zapletka o los angelskom podsveti je predvidatelna, nicim nezaujme. Chcelo by to lepsie akcne sceny, hlavne to ze Kato ovlada karate ostalo nevyuzite. Christoph ako boss bossov neni desivy a Cameron je do poctu.

Amonit (2020)

Dej filmu je strasne riedky.  Starsia zena zbiera na plazi skameneliny a predava ich. Zoznami sa s mladsou zenou skrz jej manzela, travia spolu cas a nemaju sa rady. Zrazu sa zacnu mat rady, maju s*x. Nepresvedcilo ma, ze sa miluju. Film sa taha a jedine co ma zaujalo bolo vysekavanie kosti z kamena. Herecky sa neboja, je tu par otvorenych lezbickych scen. Nepochopila som ku koncu, aky mala starsia zena problem. Neodporucam tento film, je to nuda ako hovado.

Hvězdná brána - Odkaz Ataniků (2000) (epizoda)

Tokrovia prinesu na velitelstvo hviezdnej brany mimozemsku technologiu - navleky na ruku, ktore maju cloveku zlepsovat fyzicke schopnosti, ako obrovska sila a rychlost. SG1 sa da na tento experiment. Vedlajsie ucinky su, ze narusaju usudok a preto SG1 porusia viackrat rozkaz. Pacilo sa mi ako usli do restiky a kazdy si objednal styri steaky. Tiez sa podujmu na nebezpecnu misiu. Este stastie, ze maju Teal'ca. Velmi vydarena epizoda.