Pod rouškou noci (2016)

Kvalitnejšia gangsterka s dobrou výpravou, hercami a réžiou. Affleck dokazuje svoje kvality, len škoda horšieho scenára. Oproti klasikám žánru je to kvalitatívne horšie.

Zúčtování (2016)

Po dlhšej dobe pomerne solídny thriller, ktorý má slušne tempo, kvalitné finále a dokonale obsadeného Affleca. Len stále mi nejde do hlavy ako môže autista tak geniálne vykonávať všetky príkazy a pokyny vrátane taktiky či plánovania.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Netradičný film, ktorý sa oplatí vidieť hlavne kvôli luxusnému hereckému obdadeniu. Horšie je to hlavne u scenára ktorý je až príliš prekombinovaný. A aj trpiaceho Smitha už bolo v posledných rokoch už dosť.

Sebevražedný oddíl (2016)

Mne to nesadlo. Ešte úvod je fajn (predstavovanie nových hrdinov je cool) ale k záveru je zo všetkého poriadny guláš bez výraznej akcie či momentov. Najlepšou postavou je jednoznačne Margot. Od Ayera som očakával viac, ale podľa všetkého do procesu zasahovalo výrazne štúdio...

Legenda o Tarzanovi (2016)

Veľmi zle natočené, herecky zahrané a hlavne nudné. Oproti novej Knihy Džunglí je to len slabý odvar. Tvorcom příliš nevyšlo hlavne obsadenie hlavných rolí (Margot a Alexander sú asi nejhorším párom roka). Filmu nepomáha ani "velkolepá" digi výprava, ktorá je miestami až rušivá.

Už je tady zas (2015)

Satira na dnešný svet ako ju vidia nemci. Myslím si že ak by sa aj v dnešnej dobe objavil Hitler tak by si asi opäť získal ľud na svoju stranu. A tento snímok to miestami vtipne ale aj mrazivo dokazuje.

Americký zabiják (2017)

Pozeratelný thriller ktorý Vás vtiahne do deja výbornou a drsnou úvodnou scénou. Zvyšok je už ale len priemerná rutina so solídnym spracovaním.

Týpci a zbraně (2016)

ďalší neuveriteľný príbeh, ktorý sa mohlo stať len v amerike. Dobre vybraní herci ťahajú film do lepšieho priemeru, hlavne Jonah Hill si svoj predobraz náležite užíva.

I dva jsou rodina (2016)

Hrejivý rodinný snímok ktorý ťahá výborný Omar Sly. Milé francúzske prekvapenie.

Spojené království (2016)

Historická sonda do ťažkého obdobia africkej Botswany. Je to pútavo natočené a uveriteľné hlavne kvôli kvalitným hereckým výkonom.