Lví král (2019)

A tak veľmi pekná animácia. Ale klasická verzia je proste lepšia. Celkom sa mi nepáčilo spracovanie Timona a Pumba. Ak ste nevideli originál tak by som najprv odporučil ten.

Hačikó - příběh psa (2009)

Veľmi ale že veľmi pekný a emotívny zážitok. Tento film som pozeral ako malý a moc som tomu nerozumel:) No ale teraz keď som už trocha starší tak zíram. Najviac ma fascinovalo že je to podľa skutočného príbehu. Jednoducho pekný milý film. Keď Vám na konci vyjde slza (možno viac) máte srdce a ak nie tak ho proste nemáte.

Kill Bill (2003)

Kill Bill patrí medzi Tarantinovky, ktoré som videl ako prvé, teda konkrétnejšie Kill Bill aj bola moja prvá Tarantinovka. Tarantino dáva poctu starým kung-fu filmom, no on to k tomu ešte zmieša s westernom a akčným žánrom. Potom vznikne jeden neuveriteľne nádherný film. Ja si to fakt neviem vynachváliť. Milujem tento film. Herecké výkony sú na majstrovskej úrovni a ja žasnem nad pravou silou umenia. Zbožňujem scénky, kde sa hraný film prelína s anime, zbožňujem Pussy Wagon, zbožňujem Hattoriho Hanza, Pai Meia, jednoducho VŠETKO! A vždy ma dostane ikonický outfit, ktorý nosí na sebe Uma Thurman počas poslednej scény, áno, je to ten oblek, ktorý mal aj Bruce Lee (žltý s čiernym pásikom). K tomu ešte zvučka od Nancy Sinatra - Bang Bang (My Baby Shot Me Down tvorí fakt nezabudnuteľný zážitok. Ja si vždy a s veľkou chuťou zopáknem Kill Billa :)

Zakázané království (2008)

Taká kung - fu klasika. Aj keď veľkolepé stretnutie Jeta Liho a Jackieho Chana má nijako neohúrilo. No celkom podarený film. Lenže toto je taká klasická zápletka akčného kung - fu filmu s dávkou malého romantizmu. Áno funguje v tomto filme napätie. Celkom sa mi páči western hudba, ktorá tam dotvára peknú atmosféru. Bojové scény celkom ujdú. Ako som povedal, taká bojová klasika ktorú vidím každý deň v telke. Ale zaslúžene tri hviezdy.

Perníkový táta - Felina (2013) (epizoda)

Veľkolepé finále seriálu, ktoré je fakt veľkolepé. Myslím že táto časť je mojou najobľúbenejšou časťou ever. Prepracované scény ma najmä doviedli k 5. hviezdam. Aj keď aj to ako si Heisenberg všetko premyslel tiež napomohlo. Konečne sa z Waltera stala legenda. Aj keď väčšina fanúšikov si obľúbilo Jessiho ale u mňa to vyhral jednoznačne Mr. White.

Městečko Záhad (2012) (seriál)

Možno si pri zhliadnutí tohto seriálu poviete, aká je to totálna kravina. Ja som si povedal presný opak. Aj keď si zrovna nemyslím, že som cieľovou kategóriou pre tento seriál. Ako už možno viete, tento seriál je od Disney. Podľa môjho názoru väčšina animákov od Disney nie je vydarených. V tomto prípade to isto nie je pravda. Seriál má výborné prvky hororu a nezabudnuteľného humoru. Celé dve série čakáte na konečné rozuzlenie. Takmer celý seriál ostávate v pocite, že ste niečo prehliadli. Premýšľate čo tu vlastne nesedí. Pri samotnom závere si poviete, aká to je škoda, že už som došiel až sem. Postavy sa počas seriálu parádne vyvíjajú do finálnej podoby. Škoda ale ďalšiu sériu už asi nikdy nedostaneme. Na jednu stranu to je škoda, pretože mi tento animák prirástol k srdcu. A áno, plakal som keď sa seriál skončil (záverečné titulky boli veľmi ťažké, taktiež posledný súboj bol dobrý - potreboval som si dokonca pripraviť vreckovky). Seriál mi pripomína moje detstvo (6 až 11 rokov), pretože práve tento seriál mi zlepšil náladu, keď bežal na Disney channel. Pre mňa je Mestečko Záhad skvelý seriál, ktorý neomrzí aj po druhý krát.

Najúžasnejšia komédia všetkých čias. Sacha Baron Cohen sa hlavnej úlohy chopil úžasne.Jedná sa o veľmi podarenú komédiu, áno, síce nie každý si v ňom nájde to svoje. Ja som si ho našiel. Príbeh trošku hlúpeho Borata Sagdijeva, Kazašského reportéra, ktorý sa snaží priblížiť divákom život v Amerike. Tento film prináša zábavné scény, ktoré s neskutočným hlasom Sachu B. C. tvoria výbornú a miestami šokujúcu atmosféru. Netreba zabudnúť na úchylné scény, ktoré sú bežnou súčasťou Sachových filmov. Milujem to a stále to milovať budem <3