Chlupatá odplata (2010)

Zvieratká mám rád a zvieratká sa snažili, aj som sa zasmial chvíľami a potešila aj Brooke Shields, pre mňa videná po dlhej dobe. Zaujimavá bola vedľajšia postava konšpiračného strážnika, ktorá sa síce ku koncu divne zmenila, ale čo už. :) B.Fraser nikdy nebol herec vážnych rolí a úlohy "pajácov" mu sedeli, takže na neho sa ani hnevať nemôžem. Ale nie, nehnevám sa asi na nikoho, aj keď film sa mi nejak extra nepáčil, ale ani sa mi nič nestalo. Zvieratkovská téma na rodinný spôsob tu už dlho nebola a pre vačšinu ľudí zapôsobí ako rodinná oddychovka, prípadne detský film a viem si predstaviť, že naše "skvelé" tv stanice po uvedení na televíznu úroveň, to budú uvádzať ako bomba komédiu.

Hudson Hawk (1991)

Súhlasím s tými názormi, ktoré tvrdia, že tento film je podceňovaný. Podľa mňa tu ide o skvelú, uvoľňujúcu zábavu a tak sa mi zdá, že aj všetci počas nakrúcania z toho mali riadnu psinu. Bruce Willis má šmrnc ako ľahkomyseľný zlodej a užíva si poriadne. Vo filme by sa dalo hlášok a paródii nájsť aspoň za jedno vedro, a hlavne na svoju vlasť, ameriku ako takú, napríklad na CIA, "Zavediem vás za mojím šéfom." Za prezidentom? Nie, za veľmi vplyvným a mocným mužom." :D:D Je tam toho kopec a inak snáď až na neviem ktoré pozretie som si všimol, že jedného z tyčinkového týmu :) Kit-Kata hrá David Caruso a sedí mu to, možno viac ako v tých nekonečných CSI atď :).

Záložní plán (2010)

Vždy som Jennifer Lopez uprednostňoval viac ako herečku, než ako speváčku. A je mi ľúto, že bola prítomná v tomto filme. Najhoršií film svojej kategórie tohto roku. Fakt, klišovité, scénar ako cez kopirák s podobných záležitostí, len ešte slobodnú "inseminovanú" budúcu mamičku sme tu ešte nemali. Humor bol otrasný, silený, tupý. Alex O'Loughlin? To by odohral hocikto. Jediný kto sa mi pozdával bol v mini úlohe Anthony Anderson.

Alenka v říši divů (2010)

Burton po hollywoodsky ? Ee, tak to mi nesadne spolu, ale pocul som, ze v 3D by to bolo o hviezdičku viac, tak ju dám.

A-Team: Poslední mise (2010)

Divoké, dynamické, bláznivé a poriadne pritiahnuté za vlasy, ale každý to tak tam aj berie, na nič sa nikto vážne nehrá, všetci si užívajú jazdu, dopĺňujú sa trefnými hláškami a originálnymi nápadmi (odteraz ovládať tank sa dá dvoma spôsobmi)..Akoby sa predbiehali, kto bude viac cool a to vrátane záporákov, ale nijako mi to nevadilo, všetci sa tam smiali na plné gule celý čas ako zmyslov zbavený a ja som to po chvíľke vzdal a smial sa spolu s nimi. Proste som sa bavil celý čas a o to tu asi každému šlo. U mňa snáď až na Bosca, parádička.

Souboj Titánů (2010)

Okrem vizuálnych vecí, ani nie je na čo sa dívať a pritom ani 3D za veľa nestálo. Typický bezduchý blockbuster. Škoda, tak som sa tešil.

Malý Velký Bojovník (2010)

Mám rád filmy zasadené do histórie tajomnej číny a na druhú stranu celkom dobre poznám Jackieho doterajšie filmy. Preto som bol zvedavý ako to skĺbia, chvíľul som si myslel, že pôjde o snáď prvý celkom vážny film s ním a nevedel som si to veľmi dobre predstaviť. No po prvých minútach, po predstavení triku s falošným šípom som vedel, ktorá bije. A nakoniec príbeh jednoduchého, no prešibaného "hlúpeho Honzu" verzus generála a princa Wanga, mi pripadal ako milá čínska rozprávka, aj keď s nešťastným koncom :). Rozprávka o túžbe obyčajného človeka za dôležitými vecami ako je mier a domov. Ak nerátam ľahké, americké akčné komédie s Chrisom Tuckerom, či Owenom Wilsonom, tak pre mňa určite jeden z najlepších filmov J.Chana. Tentokrát tradičné nepodarené scény na konci filmu, mohli kľudne vypustiť, dosť rozmazali konečný dojem z filmu.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Toto je jedna pecka, za oných čias, keď to bolo novinkou som na tom filme fičal s kamarátmi a mám ten pocit, ak si to dobre pamätám, že som to videl za nejaké dva týždne 11krát..takže tu ozaj záleží s čím a s kým na to pozeráte, takže ak si uvaríte kamilkový čajík,sušienky k tomu a zavoláte si svoju kamarátku z nákupov, tak to asi neuhráte :D:D Ale k filmu. Ja mám dojem, že tento film na mňa zapôsobil oveľa viac ako propagovaný Borat, kde to už bola čistá zvrhlosť a propagovaný Bruno, kde to bola len paródia. Ali G je a ostane asi najpostavou Sasha Barona. Restekp :)

Repo Men (2010)

Určite všetko už niekde videné, silne mi to podstatou pripomínalo Equlibrium, ale vôbec mi to nevadilo. Tu sa mi zdalo všetko živšie, drsnejšie a záver bol určite na 5*. Podarený sci-fi thriller, akcia, fajn hudba, výkony( Foresta mám obvzlášť rád), čiže u mňa fakt lepší priemer a určite si to ešte niekedy pozriem.

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

Slabé, slabé, veľmi slabé. Produkcia Raimiho sa nezaprie, štýl "ala" Xena a Hercules, a to ja nemusím. Vlastne všetci vedľajší herci sa tu pekne schádzajú a vytvárajú niečo na čo sa ani pozerať nedá. Tá Xena aj s Herculesom, tam to bolo aspoň vtipné, schválne sebazosmiešňujúce a nehrali sa tam na veľa. Toto mi v konečnom dôsledku pripadá vhodné pre diváka od 9 rokov, z hroznými hereckými výkonmi, a nie ako temný fantasy seriál, ako si možno poniektorí myslia. 1* za ani neviem čo.