Stab 2 (2022)

Určite je pokračovanie kvalitnejšie ako Stab (2020) ale má to stále svoje chyby. Kvalita obrazu je o 10 krát lepšia ako pôvodne, herci hrajú celkom dobre a aj rozbeh a začiatok filmu sa podaril. Len je vidieť že je to amatérsky natočené, čo mi až tak nevadí ale CGI krvi sa tam fakt nehodilo a koniec bol za mňa strašne natiahnutý a zle natočený, ale páčilo sa mi že do filmu dodali aj trocha humoru. Ako som hovoril, koniec strašne dlho naťahovaný a prečo najprv všetci prežili jedno postrelenie a osem bodných rán a potom aj tak zomreli? HODNOTENIE: 6/10

Prokletí městečka Bridge Hollow (2022)

Zas a znova tu máme detskú fantasy sračku ktorá je ako vždy od Netflixu. Dokola to isté. Žiaden nový nápad, proste nič nové. Koho baví sa pozerať vždy na ten istý dej filmu. Trápna herečka Priah Ferguson z tohto filmu robí ešte väčšiu sračku ako v skutočnosti je. Celý film je strašne náhodný a všade vidím iba klišé. Tajomná truhla v podkroví. Vážne? To si už fakt nemohli nájsť niečo originálne? Červený oheň ktorý oživí gumeného netopiera? Kďe tento nápad zobrali? Alebo si ho rovno z prdele vytiahli? Nudné, trápne a ešte to má priradený žáner horor. Tak toto ma fakt zabilo. Pozerať sa na to je horor ktorý nikdy nekončí. HODNOTENIE: 4/10

Deadstream (2022)

Po dopozeraní tohto filmu som bol fakt prekvapený z toho aký dobrý film to bol. Úprimne som čakal obyčajnú hororovú komédiu ale miesto toho som dostal perfektnú strašidelno-zábavný horor. Zo začiatku to bolo proste super, len po trištvrte filmu to začalo byť čím ďalej, tým horšie. Mám rád FF horory a toto bol určite jeden z tých lepších ktoré som videl ale aj tento film má svoje chyby a preto som aj celkom sklamaný z konca filmu pretože si to nezachovalo tú zábavnú a zároveň strašidelnú atmosféru. Práve pri konci filmu mi to prišlo príliš neoriginálne a ako typická americká sračka. Ale aj cez to som bol spokojný s filmom. Len monštrá vo filme mi robili problém. HODNOTENIE: 7,5/10

Grimcutty (2022)

Ak mám pravdu povedať, námet k monštru bol trocha hlúpy ale na jednu stranu fajn. Sýti ho rodičovská hystéria, fajn nápad. No len ten scenár bol k hovnu. Ďalšia teenage sračka ktorá ma aj zo začiatku celkom zaujala ale potom to išlo celé do riti. Pôsobí to fakt ako totálne na hovno horor, a to hlavne ten koniec. Prvá polovica sa dá zniesť ale záver filmu bol naozaj hrozný. Aj by som tomu dal 3 hviezdičky ale bola tam jedna veľká chyba. A to je ASMR. Ku*va kto by dával do hororu zasrané ASMR! Prečo, k čomu to tam slúži. Otravné šuchotanie prstami na konci filmu ma donútilo dať tomuto filmu iba 2 hviezdičky pretože som nestrpel už ďalšie šúchanie a škrabanie na blbý toast. HODNOTENIE: 4/10

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film)

Michael Giacchino predviedol svoj talent vo filmovaní. Ukázal že nieje len skladateľ piesní ale aj naozaj dobrý režisér. Mňa osobne tento MCU experiment milo prekvapil pretože Marvel je v poslednej dobe fakt v sračkách. Ale keď sa snažia tam vedia vytvoriť aj niečo lepšie ako Ms. Marvel alebo She-Hulk. Tento film som si pozrel for fun pretože som naozaj nemal čo pozerať a neľutujem. Celkom fajn zážitok. HODNOTENIE: 7/10

Vengeance (2019)

Čakal som niečo horšie ale toto bolo celkom fajn. Aj keď herecké výkony sú fakt hrozné, krv a gore tam je. Režisér snažil urobiť z Fan Filmu celkom dobrý a krvavý zážitok a to sa mu aj celkom podarilo aj keď to vyzerá niekedy hrozne. O filme som sa dozvedel nedávno a pretože som naozaj veľký fanúšik Friday The 13th tak som sa rozhodol tak že si pozriem Vengeance, a prekvapilo ma to. Fakt klubúk dole ako vedeli urobiť dobrý Fan Film. HODNOTENIE: 5,5/10

Halloween končí (2022)

Obrovské sklamanie, a to už zo začiatku. Čakal som na epický záver celej trilógie a ukončenie celej série no namiesto toho som dostal nudný a nezaujímavý film. Ja som sa snažil nezaspať pri takejto nudnej kravine ale to sa proste nedalo. Tak veľké sklamanie som nezažil už sakra dlho a to som sa na to naozaj tešil. Prvú hodinu filmu sa tam doslova nič nedeje, okrem prvých 5 minút pretože to na mňa zapôsobilo celkom fajn. Ale potom to takto dosrať a zašliapať celú sériu je naozaj hanba. Myslel som si že aspoň ďalšia hodina filmu bude o niečo lepšia. A aj áno, posledných 40 minút sa tam toho dialo celkom dosť ale taký stupidný dej vytvoriť takej klasike ako je Halloween...no nemám slov. Tento film bol doslova čisté zlo. Bez akcie, bez nejakého nádychu akcie. Bolo to doslova mŕtve. Dať väčšinu času filmu lovestory ktorá je ešte k tomu tak blbo napísaná je úbohé. Naozaj som neľutoval že som na tento film nešiel do kina pretože verím že by som tam zaspal. HODNOTENIE: 4/10

Jeepers Creepers: Reborn (2022)

Úprimne som sa na to celkom tešil pretože mám rád pôvodnú trilógiu okrem trojky. Ale keď som sa v roku 2020 dozvedel že pripravujú takzvane štvorku bol som potešený. No ale po tom čo som videl túto sračku tak som ľutoval že som si to zapol. Už od začiatku filmu to bolo otrasné, greenscreen a CGI boli ako v nejakom nepodarenom fantasy filme. Herci totálne na hovno, a čo sa týka masky Jeepersa tak som sa skoro posral z toho aké je to hrozné. A že to má byť prví film novej trilógie tak to už naozaj bude totálny otras. HODNOTENIE: 2/10

Don't Hug Me I'm Scared (2011)

Pocit z toho že toto omylom zapneš svojmu decku je strašný. Ľutujem tých ktorý to spravili. Ale tento rok som snáď nevidel viac znepokojivý horor. Zo začiatku sa to tvári ako nevinná poučná relácia s bábkami. Aj keď trocha divná už od začiatku. Hrozná ale chytľavá hudba z tohto filmu robí od prvej minúty znepokojivý. Ale to čo prišlo na koniec? To bolo totálne nechutne a zvrhlé. Piskľavá hudba ktorá začala hrať a bábky ktoré začali obaľovať ľudské orgány do trblietok a hádzať s nimi o stôl...bol to proste masaker. Geniálny nápad spôsobiť niekomu doživotné trauma z bábok. HODNOTENIE: 8/10

Joker (2019)

Úžasný snímok ktorý mňa nadchol až príliš. Emócie ktoré sú naozaj silné a viem za vžiť do role postavy, nečakaný zvrat ktorý zmení smutného človeka na psychopata bol fakt dobrý. Aj keď som nedávno začal s DC a Marvel filmami tak tento film prelomil hranicu dobrého a úžasného. Určite jeden z najlepších DC filmov. HODNOTENIE: 9/10