Mississippi River Sharks (2017) (TV film)

SPOILER ALERT!!! Úvod- Fanúšička nízkorozpočtového filmu Shark Bite, vchádza na loď ktorú nabadnú celkom dobre urobenú CGI žraloky. Môj názor je ten že som fakt skoro vypol film. Táto "hororová" "komédia" nebola až taká zlá. Keby tam bolo vidieť aspoň snahu natočiť ten film tak by to až také zlé nebolo ale najprv žralok ktorý sa prehrízol cez telo človeka, potom plutva žraloka ktorá prešla len tak cez drevené mólo, a potom herecké výkony na prd. HODNOTENIE: 2/10

Temné lesy (2003)

Nápad neoriginálny pretože s takýmto príbehom sa často stretávam, herci nehrajú podľa mojich predstáv a spracovanie, za mňa trocha amatérske. Je to všetko také že, rýchlo musíme to natočiť čím skôr. Úvod nudný a veľmi rýchly, zápletka, celkom dobrá ale mohlo byť lepšie, vyvrcholenie je tiež na hovno pretože vraždy tam skoro ani nie sú, obrat veľmi slabý a záver bol nudný, bez akcie a poriadneho boja. Sklamanie a už nikdy nechcem vidieť. HODNOTENIE: 3/10

Záhada Hory mrtvých (2013)

No tak keby nedosrali ten koniec s mutantmi, teleportom a vojakmi tak by to bolo aj dobré, ale ten koniec stál za hovno. Ako z mála ľudí mám rád filmy točené amatérskou kamerou ako napríklad Záhada Blair Witch (1999)  a aj tento sa mi páčil. Do hodiny filmu tu bola aj tajomná atmosféra ktorá sa pomaly rozbiehala ale koniec filmu keď tam vložili mutantov tak to bolo už naozaj celé zle. HODNOTENIE: 6/10

Temný úplněk (1996)

Je síce pravda že mám rešpekt k starým filmom ale toto bolo natočené v roku 1996 a vyzerá to na sedemdesiate roky. Strašne divný vlkolak a príbeh je zas strašne neoriginálny. Herci sú mi strašne nesympatický (hlavne tá žena) a tie vraždy sú až príliš divné. HODNOTENIE: 5/10

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Ďalšia časť paranormálnych aktivít začína vyzerať ako akčné sci-fi. Dej celkom v pohode ale koniec vždy rovnaký. Herci sú už lepší a to aj spracovanie. HODNOTENIE: 6/10

Ghoul (2015)

Veľmi ma prekvapilo že môže existovať aj Ukrajinský Blair Witch. Herci celkom dobre hrajú ale nie sú až taký ohromný a zdá sa mi že dej je až príliš nudný pretože iba koniec filmu je celkom napínavý. Celé sa mi to zdá ako keby to celé nebolo domyslené ale je to aj celkom fajn ľakačka takže moje hodnotenie je jasné. HODNOTENIE: 6/10

Carnosaur (1993)

Tak toto sa ani neoplatilo pozrieť pretože toto bola taká hlúposť že sa to ani nedalo pozerať. Príbeh totálne niekde v tramtárii, herci sú hrozný, model dinosaura je hrozný a to spracovanie...najprv sa tu zo sliepky vyliahne dinosaurus, potom zo slepačích vajec padajú malé jašteričky a potom tu žena kladie dinosaurie vajíčka a doslova ich strieľa z...no viete čo myslím. Totálna abnormálna, paranormálna a nenormálna kopa sračiek ktorú už v živote nechcem vidieť. Ani poriadne neviem kde vo filme som našiel tie dva body. HODNOTENIE: 2/10

Paranormal Activity 4 (2012)

Celkom fajn film ale herci a príbeh sú na hovno. Príbeh je skôr mix Paranormal Activity 2 a 3 len s tým rozdielom že toto má horších hercov. Čo sa týka spracovania tak celkom v pohode pretože túto sériu filmov mám celkom rád ale toto už pomaly ide do veľkých sračiek. HODNOTENIE: 5/10

Hrůza v Connecticutu (2009)

Celkom dobrý horor čo sa týka aj atmosféry a príbehu. Herci sú podľa mňa priemerný a spracovanie celkom v pohode. Keďže takýmto príbehom verím tak za mňa smutný príbeh ale ako film to bolo výborné. Páčilo sa mi to spracovanie a obsadenie a ako horor to pre mňa bolo celkom slabé pretože neviem nájsť horor ktorého by som sa naozaj bál. HODNOTENIE: 6/10

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Ako vidím tak to je čím ďalej, tým horšie. Gore celkom fajn a herci sú priemerný. Naši dobre známi kanibalovia sú tu zasa ale teraz ešte viac postihnutý ako minule. HODNOTENIE: 4/10