Blair Witch: 20 let poté (2016)

Ďalší a za mňa úspešný pokus o obnovenie Blair Witch. Atmosféra dobrá, herci priemerný a prekvapilo ma aj to že film bol natočený ručnou kamerou ako v prvom filme narozdiel od Blair Witch Project 2. A konečne vidíme aj dlhšie spomínajúc čarodejnicu z Blair čo tiež trocha pozdvihlo atmosféru. Len sa mi zdalo že je to skôr remake jednotky pretože dej postupuje až do 45 minúty tak isto ako v prvom filme ale aj cez to to bol dobrý horor. HODNOTENIE: 6/10

Hostel II (2007)

O mnoho horšie ako jednotka. Gore horší, herci horší, príbeh horší, a strašne nudné. Narozdiel od prvého filmu je toto až príliš... gore tu nehrá hlavnú rolu a je mi aj ľúto že skazili gorefest a premenili ho na sračku. Neznášam v hororoch nahotu (Je to môj názor) a iné nahotinky, pretože to len ničí tú hororovú atmosféru, takže to môžeme zaradiť do oddelenia pre NEHORORY. Nepáčil sa mi druhý film Hostelu a myslím že môj názor na film bol jasný. Aspoň dúfam že Hostel III bude aspoň o trocha lepší ako táto kopa sračiek. HODNOTENIE: 4/10

Hostel (2005)

FILMOVÁ VÝZVA / Najznepokojivejšie Filmy Všetkých Čias: Dosť ma sralo to zobrazovanie Slovenska pretože, ako každý iný štát. Ale na druhú stranu to bolo dosť dobré. Rád si pozriem takéto reznické horory ale tu to bolo také trocha nudnejšie. Najbrutálnejší gore bol ten prvý potom boli už srački, o tom sa nebudem baviť ale čo sa týka aj deja filmu tak celkom fajn podívaná. Aj keď sa toto má odohrávať na Slovensku tak tam hovoria doslova všetkými jazykmi, to by bolo aj celkom v pohode ale sralo ma to. Tie zvratky ktoré sa váľali všade kam naše oko dohliadne, mi hnalo predtuchu že zo mňa vylezie aj štedrovečerná večera. Krv a gore spolu mi nevadili len tie zvratky. No nič, ako vidím tak tento gorefest mi nijako večer nespríjemnil ale aj tak celkom fajn horor. HODNOTENIE: 7/10

Pátek třináctého 8 (1989)

Legenda hovorí že Jason sa až do dnes plavý v kanáloch ako kyselina. 4/10

Jeepers Creepers 3 (2017)

Ako som čakal. Po fakt dobrej jednotke a dvojke tu máme toto neznesiteľné pokračovanie. Kto toto má strpieť? Čo sa týka CGI tak to je skôr na úrovni The Asylum, a celý dej tohoto filmu je až príliš nudné. Aj niektoré epická zábery pokazilo CGI alebo priemerný herci. Mne to prišlo ako komédia a nie ako horor. Tento film ma sklamal a dúfam že Džíprs Krýprs už nikdy nebude tak zkrýprsovaný ako bol teraz. 3/10

Annabelle (2014)

Ja osobne som si myslel že Annabelle ako film bude celkom dobrý. Ale keď som si už pozrel hodnotenia na ČSFD tak som tomu veľké šance nedal. Po pozretí tohto nudného "hororu" som si myslel že som si pozrel niečo úplne iné. Scenár totálne absurdný, spracovanie tiež zlé a čo sa týka celého filmu tak to bol horor o ničom. HODNOTENIE: 4/10

Pach krve (2021)

Ja som sa reálne modlil aby tento film skončil. Prečo toto muselo vzniknúť? Najprv ma zarazilo to že film má dve hodiny. Myslel som si že ten film bude ako ostatné dieli Wrong Turnu. Myslím to tak že som si nemyslel že to bude také natiahnuté, deprimujúce a nechutné. Na môj vek som asi videl už priveľa hororov. Začiatok celkom v pohode, pretože som aj cítil z postavami. Ale po tej 45 minúte pozeranie celkom sympatického hororu to už bolo fakt až natiahnuté. Celý film ma doslova sral až tak že som už asi 10 krát rozmýšľal jestli ten film nevypnu hned teď. Hlavná postava strašne nesympatická. Celý film ma mega sral a nemám na to slov. Nemám rád tie filmy pri ktorých si prajem aby to skončilo v zlom zmysle slova. Trest temnota, ja som nechápal čo to preboha tá nadácia vymýšľa. Vďaka bohu že to mám za sebou. Ale zas tá dobrá stránka filmu tam aj je. HODNOTENIE: 5/10

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Nápad celkom dobrý, len to spracovanie bolo nudné. Veľkolepý návrat Texaského masakru točený tentokrát na jednej ulici a pár domoch na nej. Celý film bol nudný. Áno, bolo tam pár hrubých vrážd ale celé mi to nejako nesedelo. Nebolo to až také hororové ako ostatné časti Texaského Masakru. Prídu do mestečka štyria ľudia ktorý chcú mesto zrekonštruovať? Alebo niečo také. Objavia však totálne nesympatickú starú ženskú ktorá vraj je nejaká opatrovateľka v sirotinci. A jediný o ktorého sa stará jé...Leatherface, alebo ako ho ja volám Sójový Yedi. Bum, starenka/stará ježibaba zomrie a Leatherface sa nasere(ako vždy) a už zabíja. Z ksichtu starenky strhne ksicht a nasadí si ho na hlavu.(Aké nečakané) A čo to tu máme. Jediný přeživší z prvého Texaského Masakru. A aj tak zdechne takže to je jedno. Bum, rozmrdaná sánka, BUM, rozmrdaný ksicht. Bum, autobus krvi. Zabil ma ten livestream. Týpek píše...REAL?! A ja na to. Vieš čo spýtaj sa vraha, on ti odpovie. A nakoniec z mesta zdrhnú dve sestry. Konečne GOOD Ending. LeatherFeaca postrelili asi tak už 10 krát a ešte ho aj potopili. Ale nie, Leatherface je asi príbuzný Myersovy alebo Aftonovy. Leatherface sa vždy vráti. Odsekne hlavu jednej zo sestier a tej druhej zamával na rozloučenou. Zamával rukou v ktorej mal hlavu a motorovú pílu. Jéj, to je krásna rozlúčka. HODNOTENIE: 6/10

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Celý film je jedna veľká katastrofa. Všetko sa odohráva na jednej malej uličke a v pár domčekoch. Neviem prečo sa snažia z tejto série vyťažiť čo najviac peňazí pretože čím ďalej to pokračuje tým horšie, amatérske a primitívnejšie to je. Škoda že tak dobrý a kultový slasher ako je Pach krvi sa musí tiahnuť s takýmito sequelmy.  HODNOTENIE: 2/10

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

FILMOVÁ VÝZVA / Najznepokojivejšie Filmy Všetkých Čias: Pri tomto filme mi bolo naozaj zle ale taký dobrý slasher som už naozaj dávno nepozeral. Postavy síce hrajú celkom amatérsky, a aj to iba niekedy ale väčšinou hrali dobre. Krvi až až, kriku tiež a nepríjemná atmosféra bola naozaj výborná. A na konci takzvaná posledná večera niesla atmošku tiež mrazivú. Za mňa naozaj podarený horor ktorý má určité miesto v mojom srdci. HODNOTENIE: 8/10