Zítra se bude tančit všude (1952) odpad!

Po shlédnutí této oskaroviny doporučuju poslech básní v podání L. Pelikánové. A teprve potom si začnete vážit života.

Láska nebeská (2003)

4 z 5 lékařů nedoporučují diabetikům. Myslím, že je v tomto filmu tolik cukru, že by nato padly státní rezevy inzulínu. Což v této době je jen dobře.

Slaměný klobouk (1971)

Kopecký, Janžurová, Menšík, Landovský, Fialová, božská Růžičková, klobouk a mistr Nisardy..... mám pokračovat, co chcete víc!!! Lahůdka filmografie ČSSR

Muž z Acapulca (1973)

Jedna z nejlepších rolí božského Bebeho.

48 hodin v Paříži (1988)

Zcela banální záměna zavazadel? Raději pojedu autobusem! Prohlídka města ze střech, užívejte si ten výhled. Na dnešní poměry stále dobrý film s muzikou velkého Ennia.

Bournův mýtus (2004)

Výborné pokračování výborného Agenta... . Film ve stylu "Zabil jsi mi rodinu tumáš po hubě ". Výborně - Bourne je poctatně lepší novodobé bondovky.

Casino Royale (2006)

Kdyby se tento film jmenoval jinak, byl tam hrdina s jiným jménem, šlo o jiný příběh tak by to byla docela pěkná podívaná. Jsem ale asi jeden z mála, který v nových bondovkách postrádá hlášky typu "dnes otisknou vše" po té co je záporák zabíjem novinářským lisem ,tradiční humor, nadhled, "hračky". Na navíc D. Craig vypadá spíše jako kombinace Martina Maxi a ukrajinského dělníka, něž jako agent jejího veličenstva. Až budu chtít vidět plačícího agenta pustím si Jasona Bourna

Amélie z Montmartru (2001)

Hned po úvodních titulcích se člověku na tváři objeví úsměv a nezmizí ne dříve než za pár hodin.Skvělé, super, bomba ........