• Krátkometrážní

Jménem krále (2009)

Hezká historická detektivka s pěkným českým obsazením a hlavně je věrohodná. Na rozdíl od podobných amerických, kde by minimálně objevili několik objevných vynálezů, patřicí pozdější době. Byť musím uznat, že tento film je trochu televizní, což se projevuje i trailerem s výbornou Lux Aeterna.

Kripozoidi (1987)

Tak tento film považuji za pomstu na fanoušcích sci-fi a hororu. Možná jako studentský film by to byla pecka, ale studentský film to asi nebude. Jedná hvězdička je díky sex-appealu Linney Quigley a jejímu kralovskému hororovému křiku.

Taz-mánie (1991) (seriál)

Taz-mánia aminováné dílko s spravným názvem, protože Taz je poděs a velmi zabavný a tento seriál je mánie o něm. Navíc je to geografický poučné. Díky tomuto seriálu pomáha Warner Bros. s bojem za zachranu tohoto rakovinou ohroženého druhu.

Vítězství ducha (1989)

Na tento film jsem narazil náhodou při připínaní kanálů při noci, kdy nemůžete usnout. No zajimavý film o tom, jak neztratim jistou hrdost a srdce bojovníka. Edward James Olmos- Admiral Adama jako velicí cikánský kappo pobaví nejen nacistické publikum, ale i vás. Hanna z Předčítače, jestli tam seděla, tak se taky bavila. Řecký boxer židovského původu Salamo Arouch-Willem Dafoe, kdyby mu do ringu jeho věznitele dali Rockyho Balbou v nejlepší kondici, tak by milý Rocky klesnul k zemi jako akcie Třetí říše na konci tohoto filmu. Díky Bohu, za to pro většinu z nás.

Flanderský lev (1985)

Nechce se mi věřit, že jsem první, kdo tento rýtířský hit socialistické československé televize hodnotí a píše komentář. Repríza by neškodila.

Pravěk útočí (2007) (seriál)

Možná bych měl dát méně, ale mě se to libí, a pravěk je pravěk Je to něco jako putování s dinosaury, s pravěkými zvířaty řížnuté Hvězdnou branou a Akty X a k tomu ještě Budoucnost je divoká. Hannah Spearritt je půvabná i sama o sobě a s dabingem půvabného hlasu Lucie Vondračkové( zpěvačka dabuje bývalou zpěvačku) ještě půvabnější. Je tu polotajná agentura, časoprostorové anomalie, pravěká zvířata i zviřata z budoucnosti ( naopak od Budoucnost je divoká, savci prosperuji). Ale každý si na to musí udělat svůj názor, ale rozhodně je to zabavné.

Doba ledová (2002)

Pěkný příběh, humor, pravěk, šavlozubá krysoveverka, armáda dodů, nesourodá trojice -zdá se to být divná směsice, ale je do velmi povedené.

S tvojí dcerou ne (1997) (divadelní záznam)

Viděl jsem záznam i divadelní představení - byť s jiným obsazením v divadle Braník. Oboje je zabávné a ukazuje sílu divadla.

Splitská historie (1980) (seriál)

Zajimavý a humorný seriál v československé televizi uvaděn, jako Splitská historie. Postavy plynáře a myslím metáře jsou skutečně k zasmaní. Scény u holiče taky.