The Last Resort (2009)

Tlupa nesympatickejch buchet jede na rozlučku do Mexika, chvilku se tam chovaj jak krávy a nakonec vlezou do baráku, kde už jim hrábne úplně. Proč? Nevim. Blbě natočený, blbě zahraný. 10% za Americu.

Nikdo nepřežije (2012)

Ono někomu podříznout holku je samo o sobě dost na hovno. A když je ten někdo psychopatickej zabiják, kterej se prsí tim, že nezabíjí po jednom, ale po skupinách, je to na..............no slova to asi dostatečně nevyjádřej. Buď jak buď kouká z toho pořádná sekaná pro všechny zúčastněný. Jednoduchý, přímočarý, krvavý, dobrý. 70%

Záhada Hory mrtvých (2013) odpad!

A už je to tu zase. Tlupa amerických jelit si něco přečte, někam jede, pak zdrhá a nato se vypne kamera. No je to sice o chlup lepší, než prdět pod peřinou a řikat tomu Paranormal Activity, ale to neznamená, že je to v kladnejch číslech. A taky vás překvapilo, jak kdejaká baba v zapadlý stodole na Urale umí americky? Halt vzdělanej národ. :D Ach Bože!

Jeden musí z kola ven (2011)

Na jedné straně nejpromyšlenější špionážní scénář za posledních x let a vynikající obsazení, které snad ani lepší být nemohlo a na druhé straně místy šílená nuda. Mě nejde o dynamickou akci plnou přestřelek alá Bond plus Bourne, ale sáhodlouhé pasáže, kdy Oldman jen čumí nebo chodí sem a tam mě prostě ubíjely. U mě jen za 60%.

The Door (2013)

Nápad se stínovými lidmi se mi líbil a místy se mi líbila i atmosféra. Co mi ale nesedlo bylo ten polodokumentaristický styl, který celý film kouskuje a znemožňuje se soustředit. Režisér to měl pojmout klasicky a nehrát si na "podle skutečných událostí", ačkoliv v Americe mu to třeba někdo žral. Na druhou stranu se nabízí otázka, jestli nám Stínoví lidé neměli ukázat, jak z toho neustávajícího přívalu informací ze všech médií blbneme a sugerujeme si do hlav různě nesmysly. Ale ani tak by mě to příliš nenadchlo. 35%

Mask Maker (2010)

Úplně ten nejklišiodnější scénář v němži figurují barák s minulostí a šestice zhovadilých amerických studentů. Ale i ze stokrát převařené vody se dá něco vymyslet a i když režisér pouze splnil poptávku fandů na nenáročný slasher, dalo se na to koukat. Ba co víc, mohlo to být i lepší, kdyby měl šťastnější ruku při výběru herců. Jinak pobaví ubíhající plátno při jízdě auta. Vzpomněl jsem si na komisaře Juva a novináře Fandora, kterak honili Fantomase. :D 60%

Freerunner (2011) odpad!

Marně jsem si lámal hlavu s něčim, co bych mohl v týhle sračce označit za pozitivní. Nic mě nenapadlo. Teda kromě závěrečnejch titulků. Scénář od zfetovanýho debila zrežíroval ožralej kretén a nasnímal zhulenej idiot. Dany Dyer a Tamer Hassan, kteří měli snad jediní aspoň malinkej potenciál s tím něco udělat, nedostali prakticky šanci. Koho napadlo z Dyera udělat ulízance v obleku? To je na přes držku. Hassan byl ještě celkem kousatelnej, ale zase nedostal žádnej prostor. Všechno špatně a všem, co se na tomhle podíleli bych doporučil, aby se na to vysrali.

The Battery (2012)

V první polovině úsměvná road movie s občasným setkáním s neškodnými zombíky a v té druhé docela psycho, v rámci možností až neskutečně zvládnuté. A to bez ohledu na to, že se jedná o debut. Snad si režiséra po tomhle někdo všimne. 60%

Za svitu měsíce (2007) (seriál)

Upírská detektivka řízlá trošku moc velkou dávkou romantiky, ale to se dalo snést, protože mám s hlavním hrdinou společnou slabost pro Sophii Myles. Co díl to případ a jako nit se všemi šestncti díly vine pomalu se vyvíjející vztah dvou hlavních hrdinů. Potěšilo mě, že tady se slabší nedala nazvat ani jedna z epizod. Škoda, že to producenti zarazili, protože náběh na další řadu tam byl a navnadil. 85%

Rychlejší než vlastní stín (2009) odpad!

Lucky Luke s Terencem Hillem mě nijak neoslovil, ale určitě to bylo koukatelnější, než tenhle škvár. Humor se nekonal, herci špatní. Jediné, co se mi líbilo, byl mluvící kůň, který po hříchu dostal příliš málo prostoru a scénka, kdy Luke rozměňoval bankovku. Ale to je na hodinu a třičtvrtě strašně málo.