Stag Night (2008)

Celkem solidní metronaháněčka, který by sice prospělo víc světla a míň klepající se kamery, ale i tak se jedná o celkem stravitelnou jednohubku. Sice se tu lepí jedno klišé na druhý a navíc bandu mladejch a protivnejch prchajících Amíků jsme tu měli už stokrát, jenže pořád se něco děje, drží si to tempo a stopáž je celkem příjemná. Žádnej zázrak, ale těch 60% tomu dam.

Nezlomná vůle (2006)

Tématicky určitě silné, ale z mého pohledu příliš suchopárné a naprosto bez emocí. A ty jsou v tomto případě víc než důležité. Pokud by byly do filmu vloženy záběry s týráním otroků, působilo by to možná lacině, ale celkovému vyznění by to nejspíše pomohlo. Takhle se o týrání sice mluvilo, ale to samo o sobě zkrátka to rozhořčení nevyvolalo. Jediné, co se opravdu povedlo, byly hádky ve parlamentu. Výhrady bych měl i k obsazení. Respektive nesedlo mi jen jedno jméno, ale byl to zrovna hlavní představitel. Gruffudd se mi tady zkrátka nelíbil. Nevěřil jsem jeho úsilí, nevěřil jsem jeho zdravotním problémům, nevěřil jsem žádnému z jeho gest. Prostě plonkový výkon. Vše tak stálo na vedlejších postavách, které ovšem byly obsazeny skvostně. Nicméně ani to mě neuchránilo od zklamání. 40%

Cellular (2004)

Hromada klišé a nelogičností, ale zároveň přímočarý jednoduchý děj a nepolevující tempo. Procenta navíc tomu dává áčkové obsazení, kdy nejvíc bavil Jason, tentokráte v roli záporáka. Já jsem spokojen. 70%

Crazy Joe (2013)

Jason tentokrát nevystavoval svoje namachrovaný tělo, ale musel ukázat, že umí užívat i obličejový svalstvo. A hele, ono to dobře dopadlo. Vojáka, stiženýho válečným syndromem, jsem mu bez problémů věřil a stejně tak polohu bezdomovce či alkoholika. Skvěle mu přihrávala Agata Buzek v roli jeptišky. Steven Knight svojí prvotinou určitě neohromil, ale rozhodně potěšil a určitě jeho režisérskou dráhu budu i nadále sledovat. 80%

Would You Rather (2012)

Tak trošku variace na Saw, ale mnohem komornější a pro mě přijatelnější. Obsazení bylo taky celkem slušné, ale trošku mě iritovala dvojice hlavních padouchů. Ti se moc nepovedli. Nicméně jinak jsem spokojen a samotný konec mě docela dostal. To se stát nemělo. 70%

Školák vlkodlak (1985)

M.J. Fox si tady střihl dalšího ze svých outsiderů, ale jinak tu nebylo prakticky nic, co by stálo za zmínku. Ačkoliv je vše postavené na přeměně na vlkodlaka, tak to je paradoxně to, co celý film sráží. Kor když masky jsou naprosto příšerné. Věřím, že v 80. letech bych byl nadšený, ale teď je to tak na 30%.

Bitch Slap (2009)

Totálně nadrženej, flashabackovej ultimátní masakr, kterej se musí líbit každýmu normálně uvažujícímu chlapovi a každý machistický lesbě. Iolaos, Hercules, Xena, Gabriela a tři pekelný mrchy narvaný v těsnejch oblečcích, který si kameraman v 90ti procentech vychutnával s rukou v kalhotách. Tohle kurva jóóó! A America Olivo? Moje nová bohyně. 100%

Vlčí mládě (2011) (seriál)

U mě dobrý. Je to vtipný, sympaticky obsazený a občas se objeví i ten hororovej prvek. Sice nepatřim do cílový skupiny, na kterou je seriál zaměřen, ale bavím se u toho víc než slušně. 80%

House Hunting (2013)

Mírné hororové překvapení postavené na smyčce a vině jednotlivých aktérů příběhu. Celkově to působí celkem neotřele, ačkoliv zápletka nijak převratná není. Vyššímu hodnocení brání herecké výkony, kdy přísnějšímu měřítku vyhoví snad jen představitelka Susan. Jinak se zde sešla obdivuhodná banda hereckých neumětelů. Každopádně režisér to má v ruce, takže doufám, že u příštího projektu bude mít k dispozici o něco více zelených papírků. 60%

Bratrstvo (2009)

Broderskab se vlastně nijak zvlášť neliší od ostatních filmů s neonacistickou tématikou. I tady hlavní hrdina nakonec poruší tabu, což pro něj bude mít nakonec fatální následky. Nicméně homosexualita,která je v tomto případě ústředním motivem, dělá přeci jenom Bratrstvo jedním z nejlepších filmů o neonacistické scéně. 90%