Gimp

okres Praha
chutnám jako dřív

Twitter: g1mp

• 26.12.2010  17:41
    Syn pláže (TV seriál) (2000)

Njedřív to bolí, ale když se uvolníte, je to velice příjemné. Chyťte supervlnu!

• 25.12.2010  16:35

As your attorney, I advise you to rent a very fast car with no top. And you'll need the cocaine. (neobjektivně za 5 hvězdiček)

• 10.12.2010  20:13
    Počátek a lev (studentský film) (2009)

Mňam aneb prima Vavrečka.

• 7.12.2010  22:05
    Na mamuta! (2010)

Na tom filmu jsem ujížděl, škoda že víc neutíkal.

• 1.12.2010  23:38
    Další rok (2010)

Filmy podobného typu jsou v zásadě dost otravnou záležitostí (srov. Invaze barbarů). Ačkoliv na něj musím myslet a mám z něj dojem, že se mi autor snažil cosi říct, nemám tuchy co. Být šťastným není samozřejmé a možná je to dědičné (láska hory přenáší)? V posledku stejně nicneříkající jako otázka na nejlepší životní vzpomínku. Nepříjemně jemně nepříjemný film. PS pro odlehceni: mam za to, ze si uzivatel Iguaner koupil cervenou corsu 1.4

• 21.11.2010  12:53

Ten film má všechno. Kill Bill intermezzo, humor Monty Pythonů, teplé hošany v kůži ala Rocky Horror Picture Show. Zlí kouzelníci se navíc transformovali v nacisty (!!!), kteří tvrdě potírají neárijce (teda polomudly nebo co, já sám nevím). Jak říká Ron: ... twilight's better.

• 6.11.2010  11:51

V sálu po mé pravici sedělo stádo asiatek.

• 4.10.2010  23:06

Kdybych nebyl greedy, přihodil bych ještě hvězdu za ten starwarsovskej flashback na hajzlech.

• 14.9.2010  09:41

Ten film je především dlouhý! A to tak, že i kdyby byl o polovinu kratší, pořád by byl dlouhý. Dalším problémem je to, že jsem starý! Ano a na tom filmu je to zle zle vidět. Události, které se odehrály před patnácti lety jsou jak z jinýho vesmíru - jestli cigarety splňují definici závislosti? Uf, no ani mě nenapadlo, že by o tom někdo mohl seriózně přemýšlet. Prostě to téma je grandiózně nezajímavé, překonané a detaily na upocené obličeje tomu moc nepomohou.

• 9.9.2010  11:34
    Robin Hood (2010)

"Mluv, pokud musíš!" Kecy, strašně moc keců. Tolik keců, že mi z nich bylo špatně. Nový Hood nemá charismatického záporáka jako ten s Kostnerem, co hůř, nemá charismatického ani toho Robina. Ten by sice sirotky v lese mohl naučit jak dělat luky z pevnějšího dřeva a jak se mejt aby neměli spalničky, ale neudělá to (ani v uncut verzi, no fakt), on o tom jen plká. Vyčnívá polofrigidní polonadržená fenka Mariana a z pod peřin penis Maxe von Sydowa. Chladný film, který by snad chtěl být realistický, ale místo toho je jen nudný. P.S. - zajímavá je změna na pozici sidekicka - tím je totiž místo maura Mariana! A nutno říct, že ačkoliv se značně emancipovala, není rovnocenným partnerem ale stále jen někdo, koho je třeba zachraňovat když si hraje na chlapa a moc jí to nejde.

• 3.9.2010  00:00
    Čtyři lvi (2010)

Nejnevtipnější na tom je, když se zamyslíte kolik z toho může odpovídat realitě. Ostatní je ale legrace (teda - vizuální gagy nejsou moc dobrý nebo je až moc vidět jak slouží vývoji "děje") - geniální skloubení humoru britské wtf školy ala Kancl a Velkovlak a prostředí mcdonaldizovaného islámu.

• 22.8.2010  14:09
    Karate Kid (2010)

Pravda, sice si to je občas jako debilně barevný cestopis, nové wax on wax off ale funguje, stejně jako pornoknír Jackieho Chana. Goo for it

• 8.8.2010  14:04

Je to geniální snad právě proto, že to je tak jalové jako hlavní hrdina.

• 5.8.2010  20:45
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Ten seriál je především úplná píčovina. Sherlock opravdu nutně potřebuje geniální intelekt, protože jeho sheldoncooperovská asociálnost mu zabraňuje vyšetřovat standardními postupy (tzn. místo toho, aby se zeptal podezřelych, jestli mají alibi se jim musí koukat na drobky na košili a podobný blbosti). Scénář je tak podpírán karbonovýma berlema jako je super hitech zabezpečení telefonu kyselinou a choře geniální criminal mastermind. Občas to je zábavné (e02s01), občas těžce odzívaná hodinka a půl (e02s02). Hlavně ať to nepokračuje v Lost duchu, už ten závěr druhý série je strašný scifi (sázím na domluvu s Molly a nějakou strašnou konstrukci).

• 23.7.2010  00:25
    Počátek (2010)

Nejspíš nejsem dost chytrý na to, abych ten film dokázal plně ocenit (srov. Barthes 2004: 33)

• 22.7.2010  12:37
    Repo Men (2010)

Jako celek to nefunguje (jedinej náznak dějový kontinuity je to s kočkou, všimli jste si?) ale pár scén je prostě bomba (jo, jsou to ty co v nich hrajou písničky a zmíňuje to tady taky kdekdo). Stejnak na mě ale ten film zapůsobil strašně dobře. Tím, že herci hrajou výborně, ačkoliv příběh (nebo scénář) je nejlacinější trash a třeba taky že milenka hlavního hrdiny není zrovna nejhezčí

• 9.7.2010  16:55
    Studna (2009)

Nasazuji standardní hodnocení pro "festivalový" film, ze kterého jsem po hodině odešel a před tím půl hoďky prospal

• 9.7.2010  16:52
    Manažeři (2010)

SOCDEM je sexy

• 28.6.2010  12:35
    Poldové (2010)

There is a light that just has gone out.

• 21.6.2010  10:32
    Rande (amatérský film) (2010)

Dost slabé.

• 16.6.2010  11:48
    A-Team (2010)

Sry, ale nemá to srdíčko

• 16.6.2010  09:22
    Faktor strachu (TV pořad) (2001)

To jsou opravdové penisy

• 12.6.2010  19:44

Bestiálně lidské

• 12.6.2010  15:22

The name's Bourne. Jason Bourne.

• 8.6.2010  22:05

Tohle je dobrý, je to jako Shutter Island, akorát to funguje. Atmosféru, spojení hudby a obrazu, tu nevlídnost a nejistotu má Polanski v malíku a chrochtal jsem si, i když scénář prostě kvalit ostatního nedosahuje a celej zážitek nenávratně .... srazí.

• 2.6.2010  17:32

Mám s tím problém. Přijde mi totiž, že Greengrassova snaha o vysokou realističnost ve smyslu vysoké komplexnosti tentokrát filmu uškodila. Komplikovanost situace je redukována na banální dvojice - hodný agent (neoholený a umaštěný), zlý agent (ulízaný kravaťák), hodný voják (Damon), zlý voják (s pornoknírem), hodný Iráčan (bez nohy), zlý Iráčan (tlusťoch) + rádoby objektivní novinářská husa .. popravdě stereotypem zavánějící figury. Průser je i to, že Damonova postava není žádnej velkej borec a tak je tu jen jedna celkem chabá bitka jeden na jednoho - v tomhle Bourne vynikal. Zbytek je jako Modern Warfare s přidaným filmovým šumem.

• 31.5.2010  23:54
    Street Kings (2008)

Ve scénáři je víc děr než v mrtvolách co vytvoří Keanu Reeves.

• 11.5.2010  21:33
    Baaria (2009)

Film je to italský - uřvaný, prosycený oranžovou barvou, taky dlouhý a nekonfliktně plynoucí. Taková ta povinná trojka.

• 7.5.2010  11:02

Tohle jsem nenáviděl. Jako všechny filmy, na které jsme koukali v rámci hudební výchovy (+Vlasy).

• 4.5.2010  22:03

U některých filmů si přejete, aby skončily nějakým konkrétním způsobem - třeba aby záporný hrdina umřel. U filmů, jako je tento máte skromnější cíl - aby prostě UŽ skončil. Útěchou je, že se máte celkem slušnou šanci dočkat. hirnlego: já teda až u závěrečnejch