To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Chtel bych mit takovou babicku. Jinak je to docela zabava. Uz se tesim na dvacatou sestou radu.

Čistá duše (2001)

Tohle byla ta nejhorší ubulená limonáda, kterou jsem musel kdy shlédnout (přezíravě). Urazila i moji zadnici, jež se oprudila, když jsem sledoval tuhle bezduchou slátaninu. - tento geniální citát jsem mohl použít jen na jeden jediný film. Není náhoda že jsem ho použil zrovna na tento film. Ron Howard sucks ass

Vabank (1981)

Polská pecka. Primitivní příběh pěti ( ;-) ) Poláků - proti pistolníkům, peněžním podvodníkům... Uff.. Komentář od pé nevyšel. Ale vězte, že Vabank je tím nejskvelějším skloubením krimi a komedie jaký si dovedete představit.

Vymítač ďábla (1973)

Výmluvou může snad jen být že director's cut přidává na názornosti a ubírá na napětí. Krom toho horor v multikině s debílkama je horor sám o sobě..

Prostě sexy (2002)

Ubohé a trapné jako uprdnutí si na slavnostním nástupu na letním táboře (ano, ten pocit důvěrně znám).

Matrix Reloaded (2003)

Typická "dvojka" s víc city, víc bullet timy, víc filozofickými kecy a mnohem míň než skvělým filmem.

Poslední skaut (1991)

Mysleli jste si o sobě, že jste "so fuckin' cool". Ale Bruce vás přesvědčil o opaku a nemusel u toho ani rapovat. Nejlepší old school Tony Scott, nejlepší old school Bruce Willis, nejlepší záporák Taylor Negron aka Millo, který jakkoliv vypadá jako totální idiot, je prostě machr. Milujte tento film a množte se.