Titan (2021)

takhle ne..!

Severní vody (2021) (seriál)

ty vole colin je neskutecny prase, zasranej dobytek, zkurvenej primitiv a je tak demonickej ze strhne celej serial pro sebe, vetsiho zkurvence jsem dlouhou dobu nevidel a moje srdicko jasa! dokonalost kurva! takovej hit jako krava a nic sem nevedel a zabilo me to! drax nejvetsi svine v historii serialu/filmu maybe!

Venom 2: Carnage přichází (2021)

ty vole to bolelo.. 😢 tak znicenej sem dlouho nebyl..cekal jsem cokoliv ale tahle snuzka klipovych sekvencich, kde se strida snad jen 5mist me absolutne nevzala...hardy jede to svoje, ale uz to nestaci..zaporak akce proste nic extra..par dzouku se taky moc nehodilo (hlavne ten ke konci) no nvm tvle..zlata jednicka 😔 sem na udrenych 3* ale pocitove jsou to 2* dpc.. 😔 nechapu co to ten opicak cezar vytvoril tvle..🥺

Zhoubné zlo (2021)

jakoze dobry, ten napad nebyl spatnej, ale bylo to cely takovy weird a divny, ze se to nedalo brat vazne...scena na policajtech byla top z celyho filmu..konec docela ocekavanej..nebylo spatny 3/5

Spartakus - Válka zatracených (2013) (série)

3serie 90% epictejsi,vypravnejsi s poradny jatka..jak tem sycakum clovek fandi tak ho ten konec pak sejme...naprosta pecka a radost koukat na milovane postavy - spartakus,crixus,gannicus !!! 🥺

Spartakus - Pomsta (2012) (série)

2serie -70% ne ze by byla zla, postavy jsou tu rozehrany a slape to, ale nahrada herce je proste vprdeli a prvni pulku serialu si clovek zvyka na novyho kluka...nemel to lehke ale vzal to dobre..skoda andyho dpc jinak by to bylo strasny delo

Red Notice (2021)

reynolds je buh, dwayne ma srandovni obliceje a gal je univerzal...takovej indi+tomb raider..bavilo me to 👍