District 9 (2009)

Nejlepsi film roku..a to je co rict :) pribeh super (uz se tesim na pokracovani :) ) herci sou taky fajn,hudba,akce,kamera tez :) a krevetaci nemaj chybu :) paradni film. Uz se tesim az to uvidim znovu :)

Terminator Salvation (2009)

Jeje..Když jsem viděl uvodní titulky tak sem byl docela zděšenej...začátek taky nic moc...Až když se film přesunul do Akce..to bylo něco..víc ohně sem snad nikde neviděl...možná jenom na konzertu rammstein při songu feuer frei...akce je super...terminátoři jsou super..efekty jsou super..sakra jako akční film je to bomba..ale jako terminator nevim..snad celej film mi přišel jakoby byl bez hudby...kromě pár scén..hlavně ta jak Bale (connor) lákal terminátory na signál..to mě potěšilo stějně jako tak hláška "já se vrátim" a digitální Arnold. ztěch 115 min co film trvá sem se ale vůbec nenudil a těšim se na pokračování (jestli nějaký bude :-)) ) neni to vůbec špatnej film..je to docela bomba..u mě takových 84% takže dávám 4hvězdičky :-)

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Tak tohle ne...nehoraznej masakr,kterej se nezastavi ani na dostizich..naloz akce,drsny hudby..sceny jako remen...Statham je buh...strasny delo..jeste lepsi nez prvni je to jizda jako krava...put me out of my misery ! uz chci trojku !! tenhle film je jako GTA :D

Ong bak 2: Pomsta (2008)

tony je zpatky !! urcite celkove lepsi nez ong bak jenze ...je tu silna vyprava to je sice fakt o dost vic se hledi na pribeh,ktery je sice docela uz ohrany ale uz je tu hodne dialogu hodne vedlejsich postav takze zacatek filmu se jenom prokeca dokud neuvidite pohled na tonyho nasranej oblicej pak uz je to klasika jeho filmu,kdy se de pomstit ...docela me mrzi ze se to presunulo do tyhle doby a ze tony pouziva mece...hapkido,drunken styl apod...ja cekal ze to bude jako ong bak nebo Tom yum goong kde pouzival jenom muay thai ale strasnym zpusobem tohle neni pro me... ale i tak se na to skvele diva...a tony jede jak drak :)

Dead Set (2008) (seriál)

Davam 4...bejt tohle delsi film dam 5...nejlepsi serial co znam..kam se na to hrabou dnesni serialy..tohle se musi videt..

Kat: Válečná zóna (2008)

Nechapu proc takovyhle filmy tady na csfd dostavaj tak nizke hodnoceni...nevim cim to je ale jakto ze prvni punisher ma lepsi hodnoceni...kdyt tohle je poradna akcni pecka jak ma bejt...akce je dost a je kvalitni a prehledna,dotoho valcuje poradna muzika a Ray Stevenson kosi nepratele po stovkach,krvy se ve filmu nesetri ani brutalitou...kdo ma rad akce bude doma...a ostatni ? urcite to zkuste neni to tak spatny jak tu kazdej pise urcite se budete bavit. ;)

Hard Boiled (1992)

Perfektni !!! Sotva sem si prines jidlo a hned na zacatku se strilelo :D film ma 2hod a ztoho tak 10min tvori rozhovory apod. a dalsi zbytek se strili :D nejlepsi akcnarna co sem kdy videl - kam se na to hrabou dnesni akcni filmy (teda az na ramba4 to je dosti podobne :D ) davam za 5hvezdicek vsem doporucuju !!!

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Zacatek docela nuda ... pak se to pomalu rozjede kdy pride na scenu prvni bouracka - to uz je ale polovina filmu pryc ...druha cast neni uz tolik natahovana jako prvni a de se hned na vec :) ta zaverecna honicka to byla teda jizda :D

Žoldáci spravedlnosti (2006)

Koukatelny film,nevim proc se vam nelibil hlavne sem se unej nenudil a bavil sem se vcelku dobre sice je tam malo bitek ale ta na tech zachodech nema chybu :D jinak na shlidnuti to neni vubec spatny ;)

Muž s cejchem smrti (1990)

Podle me nejlepsi Seagal co je :) Na tohle sem mel v hlave vzpominky uz z detstvy a ted sem to shlidnul a musim rict ze se mi to libi porad stejne jako driv :)