Hannibal (2013) (seriál)

1. Season 80% 2. Season 90% 3. Season 30% Jestě, že to skončilo.. .-)

Rychle a zběsile 7 (2015)

perfektní...nejlepší akce a partička herců...statham byl perfektní! škoda konce a událostí co se stalo.... RIP Walker.. :(

Rychle a zběsile 6 (2013)

Super..ještě víc cool, než five, ale o to šílenější..akce nemá obdobu a dwayne johnson je prďák!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Super akční nálož....takhle tahle série měla začít a vůbec bych se nezlobil...první díl dobrej pak už jsem ktomu měl odpor a ani nesledoval, až zase od právě fast five a je to neskutečná změna...teďka je to správnej akčňák a díl od dílu šílenější a větší nářez, i obsazení...paráda akce jako prase, ani chvíli sem se nenudil a tak to má být... plnej počet..

Predátor 2 (1990)

Netušíím proč je to tak kritizováno..přitom je to hned 2hej nejlepší Predator co je.. :-) ty vole tak predator2 vyhral anketu nejupocenejsi film ever a ted kdyz se na to pokazdy divam tak nechapu toho glovera ze z nej furt tak chcije :D

Temný rytíř povstal (2012)

Nemam slov...Závěr jak má být..kdo neviděl nežije...byl jsem na tom asi 10x v kině... pro mě nejlepší film.. celá trilogie je must have...obrovské díky všem kdo se na této trilogii podílel.. R.I.P. ledger.. :(

Zatímco spíš (2011)

Hodně slušný...je vidět, že když někdo chce tak si to dokáže i užívat...ten konec je kulervoucí..psychologie jako prase...a ten borec mi hrozně připomínal Trevora z GTA5.. :D Kláry je mi líto ještě teď.. :(

Captain America: První Avenger (2011)

Slušná Marvelovka, která nedělá ostudu... Film jsem viděl, až teď po letech - byl jsem k tomuto hrdinovi skeptický...po přečtení komiksu jsem se rozhodl doplnit vzdělání a film jsem zhltnul jako malinu...nenudil, byla to zábava a uteklo to hrozně rychle...už se tešim na Winter Soldiera. :)

The Loved Ones (2009)

Zabavilo..Super taťulda..takovýho si každej přeje...fandil sem tomu rockerovi až do konce...stala se ztoho celkem nič moč kravina, ale bylo to dobrý..metal rulezz!