The Divide (2011)

ja dam 3* ale opatrne..ten film je uplne o hovne,protoze film kterej nejak zacne a skonci bez vysvetleni je proste spatnej film..ale jako predstava bejt zavrenej s magorama je to dobry :D englund si to dava a je to prvotridni hovado...biehn taky dobrej a ostatni je banda kokotu..dobre si vodili cubku sranda sceny a konec jatka jak prase..ale konec je wtf a bez niceho..a vubec tam ten zacatek a prvni polovina a konec nemuseli byt :D stejne to bylo k nicemu :D

Criminal: V hlavě zločince (2016)

obsazeni jak prase, ale ze vsech nejvic si to uzival kevin a ja snim :D nejlepsi role pro nej za poslednich par roku..

Ratchedová (2020) (seriál)

nic moc..jediny co je dobry je hudebni motiv co pripomina ten z cape of fear... sarah paulson je dobra cubka a pekne si to tam rozdava a hraje na vsechny strany..sharon stone zestarla a je vysoka jako kreten...a to je asi tak vse..hezka stylizace, par dilu nabitych ale pak prumer a bida...znovu bych to uz nedal, a nvm co cekat od 2ky - jako vim, ale nechci asi.. :(

Volejte Saulovi - Série 2 (2016) (série)

me to proste nebavi..nejaky pravnicky hovadiny s nesympatickou blondatou nanou a dementnima lidma s dementem co se porad prikrejva alobalem a chodi v noci...jedina zabavna cast je kde je Majk to je typek..nebavi me to..zacal sem 3serii 3dily uz to preskakuju nuda vole radsi bych se nechal znasilnit japonkama.,.asi se na to vyseru..

Volejte Saulovi - Série 1 (2015) (série)

zatim me to moc nebavi..vse se toci kolem neuspechu a tezkych zacatcich jimmyho, furt chodi za brachou kterej je v igelitu a pravnici ho nechcou, protoze je to zmrdecek...nebavilo me to fakt moc ne..jediny + jsou MIKE a jeho linka, ten brucoun musi prirust ke srdicku kazdymu a po breaking bad je mi ho az lito.. :(

Království ohně (2002)

asi nejlepsi filmik s drakama co sem videl.. i love it :)

Pach krve (2003)

jakoze nejlepsi spatna zatacka...na dvd to byl zazrak a cumel sem na to a bavil sem se jak to tam ty kryplove mordujou... :D no ted docenim quinna z dextera a obcas dobry kozy ale jinak bida...gore ujde, magori sou tu top..dal bych 2* ale nostalgie je svine takze 3*.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

dam slusny 3* - priznavam ze charlize theron je oblibena herecka, akce naslapana, akorat me srala ta nevhodne zvolena hudba do kazdy akce a celkove to provazelo celej film...akce,humor vpohode..to ostatni prumer ale silny 3* u me jsou !

Spravedlnost podle Spensera (2020)

dobrej mark...je to buddy akcni komedie :D bavil sem se skvele,.doporucuju...berg a marky snad nikdy nezklamou..netflix vladne!