Podvodník z Tinderu (2022)

Svižně odvyprávěné, odžité a slzami poflité. Nikdy si nezahrávejte s Holanďankami.

Rose Island (2020)

Naprigramovaná nuda, nebo také frenčiza Pirátů na vlnách, ale bez toho krásného souložití mezi posádkou.

Zvláštní korespondenti (2016)

Jak si udělat za pár peněz radost ve velkém jablku? Natočit film jako famácké studentské video. Chybí tomu sice hravost Přetoč to, ale blbé to vyloženě není.

Pád (2013) (seriál)

Hlavní je neudělat tu chybičku, pokračovat ve sledování 2. a 3. série. Možná i poslední dil první série by se dal taky oželet. Nabité krvavou bestialitou a napínavým sledováním paralelního děje zločin-pátrání má seriál prvotní zápal big bangu. Potom ale jeden vlak zastaví v polích a druhý jede bez lokomotivy někam do Pajnstwa Welkopolskiego. Škoda se nudit. A na ten Dejnin ksicht už se taky po čase se seriálem nedá ani dívat.

Pád anděla (2019)

O nikoho se nefrotuji, ale tohle je opravdu plnokrevná hňupoidnost.

Směska (2021)

Přístav kazet a mládí, fucking nostalgy, dudes.

Karel (2020) odpad!

Svinstvo! Paní Špátová, Vy jste touto legalizací Gottovy prostituce pro mladou generaci zamlžila hnusný morální profil této kreaturky, kdy jste mu umožnila, aby si tu svojí minulost namaloval podle sebe. Jako dokumentaristka jste zcela selhala. Leni Riefenstahl Vám tleská z pekla.

Původ světa (2020)

Divadelní hra, která vyvrcholí jako správné představení těsně před koncem, ale o to velkolepemji. Z úvodní rozpačitosti se to u mě zlomilo v nadšení až extázi. A navíc to věčné a neobehraténé téma našich matek!

Jako v bavlnce (2020)

Do poloviny filmu vynikající, uvěřitelné, nervy drásající, byl jsem připraven a nažhaven scénaristovým grilem a potom….se to celé vydalo pěšky na měsíc. Utrápený k uzoufání, mírně u konce pobavený obvyklým interview s úspěšným managorem v duchu ˚jak jste ke štěstí přišel”, ale už to fakt vůbec nic nezachránilo. Předto výrazný nadprůměr.

Gentlemani (2019)

Je to ten známý rozporuplný pocit, když vaše tchýně padá ze skály ve vašem oblíbeném autě. Ale vcelku dobře se s tou situací srovnáte a najdete si svojí stranu, které budete fandit. Je to přiměřeně ukecané, překombinované a Hugh Grant je jako vůdčí moderátor filmu sledovatelný a srozumitelný.