DonT Stop (2012)

Kdo nemá v srdci požár, ať se nedívá a nehodnotí. Na české poměry krásné retro. Pořád platí, komunisti a konformisti DĚTE DO P.....!

Láska na druhý pohled (2019)

Dojali (sic) jste mě, kurvy! Opravdu pěkné scény, které budete chtít vidět ještě několikrát. Parádně vystřižená postava kamaráda (Benjamin Lavernhe) mě uhranula svojí komedialitou a strhujícím herectvím. Nakonec si to beru jako silně poučný závěr z filmu: neblbni, nebo příjdeš i o tenhle život, co máš. Zase jsem se zamiloval. Kino Kotva 10.5.2019

Oni a Silvio (2018)

První půlka je splněný vlhký sen všech prostopášníků. V druhé dojde na zásadní otázky života a smrti, konce kariéry, směšnosti moci a starců. Pokud vaše partnerka přežije první kundí les, tak v druhé bude spokojená. Držím se té naděje, že první půlka nikdy neskončí. Silvio, ach Silvio!!!

Pašerák (2018)

Za mě je to americký Vrchní, prchni. Humor je zde konstruovaný nenásilně pomocí střetu “staré” Ameriky se světem mexických gangů. Sem tam probleskne pravý Clint, např. při pomoci niggers při výměně píchlého kola. Prostě a jednoduše, stovky se chce dožit jenom ten, komu je 99.

Tátova volha (2018) odpad!

Absurdní sureálno. Ionesku by řval smíchy.

Co jsme komu zase udělali? (2019)

V daném žánru naprosto pohodová a vtipná komedie. Vždycky mě to překvapí, jak si Francouzi uměji ze sebe udělat legraci, když ve skutečnosti to není jejich nejsilnější stránka. Skoro jste mě přesvědčili:-) A jinak, když už je realita tak tristní, proč se tomu alespoň ve filmu nezasmát. Francie je krásná země, plná lidí, kteří si myslí, že žiji v pekle. 3.3.2019, kino Kotva RJK + máma

Elysium (2013)

Sen všech socialistů se splnil, Fidel Castro se vylodil v Zátoce sviní na oběžné dráze.

Všichni to vědí (2018) odpad!

Všichni to vědí.....já už bohužel taky. Nedělejte tu chybu.

Ženy v běhu (2019)

Kdyby byl život tak slaďoučký jako tento film, tuším, že by byla cukrovka v naší populaci mnohem rozšířenější...ale jako sladkobolný kýč to bude mít úspěch.

Favoritka (2018)

Skvělé cvičení na téma souboje o královskou přízeň. Velmi neotřeĺý, moderní, svižný film. Byl jednou jeden Řek a ten mi řek, kolik legrace bylo v Anglii u dvora.