Robin Williams: Mysl na dlani (2018)

Nešťastný génius postižený koprolálií a přesto pobavil tolik miliónů lidí. Zářil, zhasnul a už není, byl to smutný dokument. Přesto jsem ho rád zhlédnul.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Hvězdy dávám za své 16 leté děti, které při tomto crujzování hýkají, ale pro někoho s dospělým mozkem??

Moje letní prázdniny (2012)

Viděl jsem až s velkým časovým odstupem od premíery, tedy 14.7.2018 v tv, ale potěšilo mě, že ještě může občas vzniknout film s autentickou atmosférou a skoro tarantinovskými scénami.

Láska bez bariér (2018)

Velmi špatně uchopené téma, kde se míjí účinkem všechny pokusy o hlubokomyslné debaty rodinného přítele “doktora”, smysl nedávaji ani všechny přesuny, napřiklad ten do Prahy. Od výletu do Lurd začne být film k nesnesení. Jediné fungující záběry a humor jsou ty, kde hlavní hrdina navštívi svého otce (stařičký, ale skvělý Claude Brasseuer). Happy end už je pouze třešničkou na dortu filmařského neumětelství a neuvěřitelnosti celé konstrukce.

Jsem božská (2018)

Varování pro muže, toto je pouze pro ženské publikum. Jak tlustá, ošklivá kráva dojde štěsti.

Dokud nás svatba nerozdělí (2017)

Ten šéf firmy je perfektní hochštapler, který už lecos viděl a prožil. Téma filmu je originálni, ostatně všechno šílenství, které se děje okolo svateb, musí mít i takovýto alternativní pohled.

120 BPM (2017)

Ten film může mít jednu hvězdu, ale i pět hvězd. Problémem není téma, ale obehrávání už obehraných témat, ale férově nutno přiznat, že dobře! Všechno to aktivistické a smutné okolo ejc je v jiných filmech. Takže nejvíce mi přijde, že film byl zbytečný a ke konci zbytečně dlouhý...

Tlumočník (2018)

Trochu umělokonstruktní, bohužel i tématicky špatně uchopené, nedůvěryhodné kvůli množství detailů, jako je osoba syna, který se teprve v 80 rozhodne spáchat dobro, cynický syn nacistického úředníka, který se naopak po celoživotním cynismu probere po návštěve syna koncentráčníka. Tak slabá 3, za toho Menzela.

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Námět je originální pouze do té míry, jak ho napsala realita americké zahraniční exportní politiky. Tom Cruise jako vždy pouze popisný, ten chlápek nemá vůbec herecké střevo!!!

Králíček Petr (2018)

Dvě hodiny mi bylo 6 let a fandil jsem pěti roztomilým králičkům. Někdy jsou i takové dny.