• Thriller

Víkendový útěk (2022)

Nato, že to bylo béčko to ušlo. Nemusela jsem u toho moc přemýšlet a víceméně jsem tento film měla jako kulisu a vůbec mi to nevadilo.

Nech svět světem (2023)

Přes dvě hodiny stopáže a vůbec mi to nevadilo....uběhlo to tak rychle, že ani nevím jak. Jinak velice zajímavě natočené. Konec zvláštní.....

Čas (2021)

Rozporuplné, tak bych to nazvala. Především mě zaujal námět na tento film....."není ohraný,, je to thriller, to ano, ale z mého pohledu i dost chvílemi depresivní. Emoce semnou cloumali. Co se týká finále, tak to mě překvapilo a můžu s klidem říci, že i příjemně. Původně jsem chtěla dát ,,jen" tři hvězdy, ale přidám jednu navíc, protože jak už jsem psala výše....námět mě zaujal a konec příjemně překvapil

Nic než pravda (2016)

Filmy ze soudní síně mi nevadí, ale tomuto filmu něco chybělo.... jak se říká mělo to málo šťávy. Keanu Reeves jako advokát nezklamal, tyhle role mu prostě sednou. Samotné finále nebylo až tak překvapivé. Myslím, že na tři hvězdy to stačí

Nezvěstná (2023)

Musím přiznat, že mě tento film příjemně překvapil.....hlavně finále. Několikrát jsem měla i husí kůži jak jsem byla napjatá.

Poslední smích (1995)

Moje oblíbená černá komedie. Nápad super, obsazení se též povedlo a najde se i pár skvělých hlášek....,,vždyť my už jim ani nedáváme najíst....ten poslední měl čínu"

Krvavý Valentýn (2009)

Po dlouhé době jsem si opět pustila tento slasher a bavila se jelikož jsem už nevěděla kdo je vrahoun s krumpáčem. Vyvražďovačky můžu a proto jsem byla spokojená.

Metro (2004)

Jak už tady někdo psal....první polovina se táhla, ale potom to dostalo grády. Nápad s metrem a jejich útrob byl dobrý tah. Za mě pěkná podívaná

Noc 12. (2022)

Film oničem. Ano podezřelých mraky, ale nic z toho. Kdybych tento film neviděla nic by se nestalo. Dost mě to mrzí, protože to mohli natočit trochu jinak, tak, aby to diváka více zaujalo. Přesto dám alespoň 2* za snahu