• Krátkometrážní
  • Pohádka

Mr. Bean (1990) (seriál)

Tahle komedie naprosto vyvracuje tvrzení, že Britové nemají smysl pro humor. :-) Je to skvělé.

The Far Cry Experience (2012) (seriál)

"Občas na můj ostrov přijíždějí turisté, aby si zaplavali, zašnorchlovali a dělali všelijaké p*čoviny ve vodě. Něco Ti řeknu: Až přijedeš na můj ostrov, tak si zašnorchluješ zadarmo. Ty, Tvoje žena, Tvoje děcka, celá Tvoje poj*bená rodina. Jen přijeď 😉". 😂😂

Trapasy - Musíš se víc snažit! (2009) (epizoda)

Nejvtipnější historka ze všech Trapasů, skvěle podaná Janem Dolanským. :D "Josef Kadlec. Nebo Pepa, Pepa chlap" XD

Vendeta (2011)

Oldřich Kaiser: "Vím, že se stala hrozná věc. Ale tímhle život svojí dceři nevrátíte". Slova skoro jak od Konfucia. Ovšem kdyby se to stalo jemu, tak ty tři nezastřelí, ale přímo by je uvařil zaživa. A to je to pokrytectví dnešní společnosti. :-) Každý plnou hubu keců, jak by se neměla brát spravedlnost do vlastních rukou, dokud se něco podobného nestane přímo tomu člověku.

Bee Gees - Stayin' Alive (1977) (hudební videoklip)

Pěkná písnička, ale bratři Gibbové zní, jak kdyby jim někdo drtil koule jak česnek do polívky.

Ortel - Defenestrace (2014) (hudební videoklip) odpad!

Já nevím no, ale taky Vám ten jeho "zpěv" častokrát zní, jak kdyby ze všech sil tlačil na záchodě? Až je mi ho líto, jestli ta "hudební" produkce má vážně toto pozadí.

Ortel - Mešita (2016) (hudební videoklip) odpad!

Mne by opravdu zajímala jedna věc. Když ultrapravicová populistická hudební skupina řeší v možná nejateističtější zemi na světě (nepočítáme-li Čínu a její uřvané mimino Severní Koreu) otázku náboženství a když jsou schopní se současně stylizovat do křižáků i husitů, jakou stranu by si během husitských válek tito flastenci vybrali? Ony tyhle dva tábory nenašly příliš společné řeči. Na tuto otázku by zřejmě nenašlo odpověď ani tvrdé jádro bezzubých fanoušku / fašounků, které byste v soutěži chlastingu nepřekonali. Ale zase nebýt tohoto rozhořčeného krákorání, neměli bychom se čemu smát a nevznikaly by na něj vynikající parodie.

Mlčení (2016)

Řekl bych, že od začátku filmu jsou divákovi naprosto jasné dvě věci: Že to pro kazatele neskončí dobře (v tom smyslu, že úředníci šógunátu najednou nedojdou evangelizace a těžké dřevěné mříže se samy nerozestoupí, aby mnich mohl vyjít ven) a že prostí japonští vesničané nikdy křesťanství nepochopí. Tudíž celá ta cesta byla zbytečná. Film je co se daného tématu pěkně natočený, ale myslím, že Vám bude stačit vidět ho jen jednou.