Hrozba smrti (2024)

Žádný zázrak se nekoná! Po mediální masáži ze strany Amazonu jsem čekal něco, co bude ve stylu Bullet Train, či John Wick. Výsledný produkt mi však přišel nudný a nezáživný. Nejlepší výkon podal Conor, který nemusel magora ani hrát, pouze mu stačilo říct „chovej se přirozeně”. Herci: bída | Děj: očekávatelný | Celkem: slabé béčko

Robbie Williams (2023) (seriál)

Velice povedený dokument o zpěvákovi, který si na nic nehraje a otevře svoji 13 komnatu veřejnosti. Dokument Beckham ve srovnáním s Robbiem vypadá jak povýšenecké dílo. Všechny 4 díly utekly jako voda a já byl spokojen. Herci: | Děj: životopis | Celkem: legenda Anglie v 90’a 00’ letech popu

Pět nocí u Freddyho (2023)

Dvě hodiny pohádky pro děti, která nemá se strachem nic společného. Nejzajímavější z celého filmu byla Elizabeth Lail, která to celé zachraňovala. Ve filmu je mnoho chyb. Teta, kterou najdou asi až funebráci, protože bude smrdět přes celou ulici byl vrchol. Animatronici byly dobře vytvořeni. Celkově jsem však s filmem spokojen, protože děti si opět připomenou dobu, kdy jsme to všichni hráli na našich mobilech do 3000 s kapacitou 16 GB. Herci: béčko | Děj: pohádka pro děti | Celkem: přijatelný film pro dětské publikum

Meg 2: Příkop (2023)

Ach to bolí. Po celkem dobré jedničce jsem se těšil, že dvojka bude pokračovat ve stejném tempu. Realita byla ovšem jiná. Dvojka už neměla co nabídnout, tudíž se přidali  žraloci, výbuchy a mnoho hovadin v jednom. Statham i kdyby neměl ruce, tak umlátí žraloka a odřídí helikoptéru. Lidé mohou chodit i v hloubce 7500 m a k tomu tam postavit základnu. Asi tak by shrnul děj. Vím, že se to asijskému trhu bude líbit, ale pro Evropany je to pouze hovadina. Herci: béčko | Děj: sranec | Celkem: béčko pro asijský trh

To Kapitola 2 (2019)

Na 90 % vždy platí, že dvojka je horší film, než jednička. To potvrzuje i tento počin. Nezajímavé, zdlouhavé až nekonečné. Herci jsou horší, než děti z jedničky. Herci: nuda | Děj: bída | Celkem: nezajímavé

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Tak tohle překonalo všechno co jsem na Primě viděl. Něco tak strašného, kde se protínají dialogy bez logiky a herci bez talentu. Blahopřeji tímto Nově, protože ulice je oproti tomuto sranci aspoň trochu dějová. Ještě před tímto srancem byla celá relace Showtime jenom a tom. Nedivím se, že Kazma dal nápovědu do tohodle odpadu, protože, kdo se na to dokoukal do konce je magor. Vydržel jsem poctivých 20 minut a to jenom proto, že jsem u toho hrál poker. Herci: hrůza | Děj: otřesný | Celkově: prohra Primy

Buď chlap! (2023)

Film o ničem. Hodina a půl ztraceného času, kde jsem se ani nezasmál. Nechápu, jak tento sranec mohl dostat grand. Herci: peklo | Děj: sračka | Celkově: tragédie

Pappa Mia! (2023)

Klasická zvrácená komedie od které se nedá nic nového čekat. Děj je již předem jasný, konec taky. Jediné co tuhle komedii zachraňuje je De Niro, jinak by tenhle počin dopadl ještě hůře. Herci: průměrný | Děj: klasika | Celkově: neurazí ani nenadchne

Oppenheimer (2023)

Nejlepší film letošního roku. Christopher Nolan předvedl umělecké dílo, které se nedá k ničemu podobnému přirovnat. Osobně jsem byl na IMAX 70mm a vyplatí se. Záběry v tomto formátu jsou dechberoucí. Děj samotný je plný zvratů a morálních rozhodnutí. Je zde nádherně vidět, jak funguje politikaření a zákulisní jednání. Nejlepší výkon Murphy, který se zřejmě pro tuto roli narodil. Dále fenomenální výkon podal Downey Jr. a Damon. Děj: fenomenální | Herci: neuvěřitelný | Celkově: jeden z největších filmových zážitků v mém životě

Podfukářky (2019)

Je to taková hovadina, až mě to donutilo dívat se do konce. Po dokoukáni jsem si řekl, že to nebylo až tak zlé. Do kina bych na to v životě nešel, ale když to bylo na HBO :). Děj je průměrný a herci celkem odpovídající roli. Na komedii obstojné. Herci: klasika | Děj: průměrný | Celkem: nenadchne ani neurazí